"Top Model". Nieobecność Krupy, problemy dwóch uczestniczek na castingach i zaskakujący werdykt jurorów. Odpadła zdecydowana faworytka

Za nami kolejny odcinek "Top Model". Tym razem uczestnicy wzięli udział w profesjonalnych castingach do pokazów mody. Kto wypadł najlepiej, a komu powinęła się noga?

Jedenasty odcinek ósmej edycji "Top Model" przechodzi do historii. Uczestnicy wylecieli do Stambułu, gdzie czekało na nich kilka zadań. Niektórzy poradzili sobie znakomicie.

Top Model - odcinek jedenasty

Modele i modelki wylecieli na fashion week. W pierwszym zadaniu zostali podzieleni na trzy dwuosobowe grupy. Każda z nich miała odnaleźć konkretne stoisko z tradycyjną, turecką odzieżą, by potem zorganizować uliczny pokaz mody. Podczas wykonywania zadania było bardzo nerwowo, a Olga wyznała, że nie lubi Sandry.

Sandra mnie denerwuje. Miałam styczność z takimi dziewczynami jak ona w gimnazjum i średnio wspominam ten okres. To nie jest tak, że ona robi coś konkretnego, co mnie denerwuje, ale po prostu są osoby, których się nie lubi.

Ostatecznie najlepiej poradzili sobie Stanisław z Klaudią El Dursi i zostali zaproszeni do tureckiej łaźni, gdzie mogli na chwilę zapomnieć o stresie, jaki czekał ich następnego dnia. 

'Top Model': Klaudia El Dursi i Staszek'Top Model': Klaudia El Dursi i Staszek screen 'Top Model' Player.pl

Castingi u projektantów

To najbardziej szalony czas podczas trwania całego programu. Uczestnicy mają tylko kilka godzin, by wziąć udział w jak największej liczbie castingów. Tureccy projektanci byli czasem naprawdę wybredni. Ze względu na wzrost i nietypową urodę najsłabiej poszło Klaudii i Kindze. Ostatecznie do pięciu pokazów zatrudniona została Sandra. Tuż za nią była Olga z czterema, a na trzecim miejscu z dwoma uplasował się Staszek.

'Top Model''Top Model' screen 'Top Model' TVN Player

Na końcu uczestnicy wzięli udział w sesji zdjęciowej. Masywne ubrania i trudne warunki pracy przysporzyły uczestnikom wiele problemów. Zwycięskie zdjęcie należało do Sandry Dorsz.

 

Jurorzy zadecydowali, że na tym etapie programu muszą pożegnać się z Kingą Wawrzyniak. Faktycznie modelka nie błyszczała w Stambule, ale do tej pory radziła sobie na panelach świetnie, ani razu nie była zagrożona i była typowana na zwyciężczynię edycji. 

CW

Finalista poprzedniej edycji "Top Model" Hubert Gromadzki skomentował udział w show Dawida Woskaniana. Wróży mu karierę?

Zobacz wideo
Więcej o: