Agnieszka Woźniak-Starak po raz pierwszy od śmierci męża pokazała się na Instagramie. Prezenterka promuje film Piotra Woźniaka-Staraka

Agnieszka Woźniak-Starak już jakiś czas temu powróciła na Instagram. Teraz opublikowała swoje zdjęcie, promując tym samym ostatni film, który zdążył wyprodukować Piotr Woźniak-Starak.

Agnieszka Woźniak-Starak powoli wraca do rzeczywistości. Po tragicznej śmierci jej męża, Piotra Woźniaka-Staraka, prezenterka zdążyła już kilka razy pokazać się publicznie, a także wróciła do mediów społecznościowych. Tym razem opublikowała swoje zdjęcie i zachęciła do oglądania filmu "Ukryta Gra".

Agnieszka Woźniak-Starak promuje film męża

Ostatnim filmem, jaki zdążył wyprodukować Piotr Woźniak-Starak jest "Ukryta Gra". Przy samej produkcji swój wkład miała również Agnieszka Woźniak-Starak, która współtworzyła materiał ukazujący kulisy powstania produkcji. Będzie można zobaczyć go już jutro w telewizji na antenie TVN. Sama zainteresowana zachęciła swoich fanów do oglądania w najnowszym poście na Instagramie i po raz pierwszy od śmierci męża sama zaprezentowała się w sieci:

(...) To jedyna okazja żeby zobaczyć sceny, które nie weszły do filmu, a w nich laureat Oskara, William Hurt, który początkowo miał wcielić się w postać genialnego matematyka i arcymistrza szachowego, Joshuę Mansky’ego. Dowiecie się jak to się stało, że zastąpił go Bill Pullman i co się działo na planie, a działo się dużo! Zapraszam w imieniu całej ekipy making of - czytamy we wpisie.

Będziecie oglądać?

Podczas oficjalnej premiery filmu "Ukryta Gra" Bill Pulman wspomniał współpracę z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. 

Zobacz wideo

RG

Więcej o: