Katarzyna Bujakiewicz wspiera Jarosława Bieniuka w wychowaniu dzieci. Przy Oliwii nigdy nie porusza jednego tematu

Katarzyna Bujakiewicz była wielką przyjaciółką Ani Przybylskiej. Aktorki wspierały się wzajemnie i były sobie bardzo bliskie. Teraz Katarzyna Bujakiewicz jest wsparciem dla rodziny zmarłej Ani Przybylskiej.

Nie jest żadną tajemnicą, że Katarzyna Bujakiewicz i Anna Przybylska przez lata była bliskimi przyjaciółkami. Spędzały ze sobą każdą wolną chwilę, były dla siebie wsparciem, również w najtrudniejszych momentach. Gdy Anna Przybylska zmarła na raka trzustki, Katarzyna Bujakiewicz nie straciła kontaktu z jej rodziną, wręcz przeciwnie. Jak się teraz okazuje, ma stały kontakt z Jarosławem Bieniukiem i jego dziećmi.

Katarzyna Bujakiewicz wspiera Jarosława Bieniuka

Po śmierci Anny Przybylskiej Jarosław Bieniuk został sam z trójką dzieci: nastoletnią Oliwią, Szymonem i Jasiem. Piłkarz mógł liczyć na pomoc i wsparcie swojej mamy oraz rodziny Ani Przybylskiej, ale nie tylko. Teraz Katarzyna Bujakiewicz przyznała bowiem w rozmowie z serwisem jastrzabpost.pl, że wspiera Jarosława Bieniuka i często rozmawia z jego dziećmi.

Ja byłam przyjaciółką Ani. Nie chcę wchodzić w kompetencje Jarkowi, ale mamy kontakt i jak są jakieś pomysły Oliwii na różne jej życiowe drogi, to rozmawiamy o tym, konsultujemy, myślimy. Mój telefon jest zawsze dostępny. Więc jak ona tylko będzie potrzebowała porozmawiać ze mną, co dalej z życiem to jestem - powiedziała Katarzyna Bujakiewicz w rozmowie z jastrzabpost.pl.

Z pewnością dla Jarosława Bieniuka kontakt z Katarzyną Bujakiewicz jest bardzo cenny, zwłaszcza ze względu na dorastającą Oliwię, która potrzebuje kobiecych porad. Aktorka nie ukrywa jednak, że Jarosław Bieniuk jest dobrym tatą i doskonale radzi sobie z wychowaniem dzieci, ale zawsze może na nią liczyć i zadzwonić z prośbą o pomoc.

Katarzyna Bujakiewicz zdradziła, o czym nie rozmawia z Oliwią

Katarzyna Bujakiewicz zdradziła także, co obecnie jest najtrudniejsze dla Oliwii Bieniuk. Okazuje się, że nastolatka ma dość nieustannych porównań do swojej mamy. Właśnie dlatego Katarzyna Bujakiewicz nie rozmawia z nią o Annie Przybylskiej.

Oliwia jest w takim wieku, że tego nie potrzebuje. Myślę, że trzeba jej dać przestrzeń, aby ona znalazła siebie. A nie cały czas była oceniana przez pryzmat mamy, bo to jest dla niej najtrudniejsze - powiedziała aktorka.

 Nie da się ukryć, że taka przyjaciółka rodziny to prawdziwy skarb.

KM

Jakiś czas temu Jarosław Bieniuk mógł liczyć na kobiece wsparcie ze strony Martyny Gliwińskiej. Para jednak nie jest już razem: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.