Shawn Mendes bez koszulki na plaży. Uwagę zwraca jednak nietypowa ozdoba na jego paznokciach. Wyglądała bardzo nieestetycznie

Shawn Mendes zaskoczył fanów na plaży w Byron Bay w Australii. Piosenkarz pokazał się bez koszulki, ale to ozdoba na palcach przykuła uwagę.

Shawn Mendes to obecnie jedno z najgorętszych nazwisk w show-biznesie. W ubiegłą niedzielę zdobył nagrodę dla "najlepszego artysty" na gali MTV EMA 2019. Nic więc dziwnego, że paparazzi towarzyszą mu na każdym kroku. Tak też było na plaży w Byron Bay. 

Shawn Mendes bez koszulki na plaży

Shawn Mendes przebywa w Australii na swoim tournée. W wolnej chwili relaksował się na plaży, gdzie przyłapali go paparazzi. Młodemu piosenkarzowi towarzyszył kolega. Mendes z uśmiechem pokazywał swoją umięśnioną klatę, jednak nie to zwróciło uwagę mediów. 

Shawn Mendes na zdjęciach wyraźnie ma pomalowane paznokcie. Lakier był w ciemnym kolorze, na którym widać było każde odpryśnięcie. Piosenkarz prezentował się świetnie, ale zdecydowanie zapomniał o manicure.

Shawn Mednes i Camila Cabello

Z pewnością nie spodobałoby się tego jego partnerce - Camilii Cabello, które zdecydowanie woli zadbany look.

Swoją drogą fani zadają pytanie, co Shawn Mendes robił w towarzystwie kolegi. Czemu nie towarzyszyła mu jego ukochana? Jak wiemy, są parterami nie tylko prywatnie, ale i na scenie. Czy szykuje się wielkie rozstanie? A może para przechodzi przez kryzys, skoro Shawn wolał towarzystwo przyjaciela, a nie swojej partnerki?

Zobacz wideo
Więcej o: