Grzegorz Krychowiak ma swój butik z garniturami, ale chce też projektować dla kobiet. "Są takie plany" [TYLKO U NAS]

Grzegorz Krychowiak to jeden z najlepszych polskich piłkarzy, który błyszczy niczym diament w lidze rosyjskiej. Okazuje się, że również poza boiskiem jest niezłym przedsiębiorcą. Jakiś czas temu otworzył butik z garniturami, ale tylko nam zdradził, że pojawi się także kolekcja dla kobiet.

Jeżeli mielibyśmy wskazać najlepiej ubranego polskiego piłkarza, to na myśl nie przychodzi nam nikt inny jak Grzegorz Krychowiak. Piłkarz od dobrych kilku lat na swoim Instagramie prezentuje najróżniejsze stylizacje i widać, że lubi bawić się modą. Okazuje się, że ta miłość wcale nie była w nim od samego początku, a zaczęła się wtedy, kiedy przeprowadził się do Francji. 

To się zaczęło, jak przeprowadziłem się do Francji, Było to hobby, zabawa, teraz stała się też również biznesem ze względu na to, że otworzyłem swój butik w Warszawie. Do końca roku będzie w Poznaniu. Jest to miejsce, gdzie każdy klient może znaleźć coś dla siebie. 

- mówił Krychowiak w "Przerwie na kawę"

Piłkarz przyznał również, że sam projektuje wszystko od A do Z i jest to dla niego fascynujące. Co więcej, już wkrótce nie tylko panowie, ale również panie będą mogły ubrać się u Grzegorza Krychowiaka. 

Grzegorz Krychowiak będzie projektował dla kobiet

Na pytanie, czy Celia, czyli narzeczona Krychowiaka, nie namawia go do stworzenia kolekcji dla kobiet, piłkarz odpowiedział od razu: 

Nie ukrywam, że teraz będziemy wypuszczać nową linię garniturów dla kobiet, więc bardzo dobre pytanie zadałaś. 

- kontynuował w wywiadzie. 

Zobaczcie całą rozmowę z Grzegorzem Krychowiakiem. 

Zobacz wideo

Kiedy Grzegorz Krychowiak planuje ślub?

Piłkarz od dobrych kilku lat jest zaręczony ze swoją śliczną narzeczoną Celią Jaunat. Media w Polsce wyczekują wiadomości o ślubie. Czy jest już jakaś konkretna data? Okazuje się, że nie! 

Nie ukrywam, że jeszcze nie wiem. Nie ma żadnej daty ani miejsca, nie rozmawialiśmy na ten temat. Ślub chcielibyśmy mieć w gronie najbliższych. [...] Na pewno podejmiemy decyzję najlepszą dla wszystkich, ze względu na to, że ślub nie jest tylko dla nas, ale również dla najbliższych.

- zdradził w "Przerwie na kawę" 

Ciekawostki z życia Krychowiaka 

Okazuje się, że piłkarz Lokomotivu Moskwa poza modą, interesuje się również nauką języków obcych. Jest to oczywiście spowodowane tym, że z racji swojego zawodu często się przeprowadza. W ilu językach mówi płynnie? Aż pięciu: polskim, angielskim, francuskim, hiszpańskim i rosyjskim. 

Czy Krychowiak jest czasem nudnym facetem, który siedzi an kanapie i ogląda Netflixa? Okazuje się, że Grzegorz w domu rzeczywiście ogląda seriale, ale w drodze na mecze zawsze filmy. A jaki jest jego ulubiony? Ta odpowiedź zaskoczyła nawet nas, bo Grzegorz Krychowiak jest fanem... "Piratów z Karaibów". 

Agnieszka Matracka