Klara Lewandowska kibicuje Robertowi na meczu. "Największa fanka"

Dzięki golowi Roberta Lewandowskiego Bayern wygrał kolejny w tym sezonie mecz. Na trybunach kibicowała mu oczywiście Anna Lewandowska. Zabrała ze sobą Klarę.

Wczoraj w Monachium Bayern wygrał 2:1 z Unionem Berlin. To trzynasta bramka Roberta Lewandowskiego w tym sezonie Bundesligi. Komentatorzy są zachwyceni. Nie tylko oni, bo na trybunach zasiadła Anna Lewandowska z córeczką, Klarą. Młoda Lewandowska ochoczo kibicowała tacie.

Klara Lewandowska na meczu

Rozgrywki niemieckich klubów to emocjonujące widowisko. Na mecz przyjechała m.in. Zofia Ślotała, ale naszą uwagę zwróciła oczywiście Klara. Anna Lewandowska na swoim Instagramie pokazała, że córeczka jej i Roberta entuzjastycznie podchodzi do pracy taty. Klara biła brawo, skakała, a w pewnym momencie pokazała "dziewiątkę", którą dumnie nosi na plecach (to numer Roberta w klubie).

Największa fanka - podpisała zdjęcie córki Anna.

Wcale się nie dziwimy, taki tata to naprawdę powód do dumy. Klara od dziecka jest blisko sportu. Nie dość, że pływa, to trenuje z mamą i idzie jej to całkiem nieźle. Trudno się dziwić, jak mogłoby być inaczej, kiedy Twoi rodzice to utytułowani sportowcy.

Zdjęcia kibicującej Klary zobaczycie w naszej galerii.

Lewandowscy znajdują też czas na rozrywkę. W tym roku zabrali córkę na Oktoberfest:

Zobacz wideo

jm