Córka Cindy Crawford i Pete Davidson są parą? Były chłopak Ariany Grande na randce z Kaią Gerber. Dzieli ich 7 lat różnicy

Córka Cindy Crawford budzi coraz większe emocje wśród Internautów, a jej tajemnicza relacja z byłym chłopakiem Ariany Grande tylko podsyca to zainteresowanie. Czy Kaia Gerber i Pete Davidson mają romans?

Pete Davidson nie może cieszyć się dobrą sławą. Amerykański komik słynie ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi, jednak to jego liczne romanse sprawiły, że stało się o nim głośno w mediach. Jego najbardziej burzliwym związkiem był ten z Arianą Grandę. Sprawy zaszły na tyle daleko, że para się nawet zaręczyła. Niestety sielanka pomiędzy tą dwójką skończyła się tak szybko, jak się zaczęła. Ich związek nie przetrwał próby czasu, a sam Davidson publicznie wyśmiewał swoją relację z piosenkarką. Następnie komik związał się z o 20 lat starszą aktorką Kate Beckinsal. Podobnie jak w przypadku Grande, związek nie wypalił, jednak wszystko wskazuje na to, że Pete Davidson nie próżnuje i już znalazł kolejną "miłość".

Pete Davidson i Kaia Gerber są parą?

Amerykańskie media donoszą, że córka Cindy Crawford spotyka się z Pete Davidsonem. 18-letnia modelka wybrała się na brunch z komikiem, ale to nie wszystko. Fotografowie przyłapali Davidsona, gdy ten wychodził z apartamentowca, w którym mieszka Kaia Gerber. Był ubrany na sportowo, miał ze sobą również sporą torbę podróżną, co tylko sugeruje, że mógł tam nawet nocować.

 

Kaia Gerber jest ulubienicą mediów, a dzięki odziedziczonej po matce urodzie, także czołową modelką. Kaia jest 7 lat młodsza od Davidsona i w przeciwieństwie do niego cieszy się świetną opinią. Trudno nam wyobrazić sobie tę dwójkę razem na dłużej, ale już nie takie rzeczy się zdarzały w show-biznesie. Mamy nadzieje, że 18-letnia Kaia szybko przejrzy na oczy, albo pomoże jej w tym mama.

Myślicie, że Cindy Crawford wymarzyła sobie takiego chłopaka dla swojej córki?

Cindy Crawford ma formę, której mogą pozazdrościć jej nastoletnie koleżanki z branży mody. Jak dba o swoją nienaganną sylwetkę? ZOBACZ WIDEO:

Zobacz wideo

RG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.