Kinga Rusin na starym zdjęciu z córkami. Iga skomentowała je w żartobliwy sposób, a dziennikarka zwraca uwagę na ważny temat

Kinga Rusin pokazała stare zdjęcie z córkami, czym zachwyciła swoich fanów. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" nic się nie zmieniła.

Kinga Rusin zamieściła niepublikowane dotąd, stare zdjęcia ze swoimi córkami. Prezenterka tym samym poście zwraca uwagę na ważny temat, jakim jest edukacja seksualna.

Kinga Rusin na starym zdjęciu z córkami 

Samo zdjęcie nie miało jedynie pokazać, jak Kinga Rusin wyglądała przed laty, a przede wszystkim zwrócić uwagę na temat, który ostatnimi tygodniami rozgrzewał polityków do czerwoności, czyli edukację seksualną. Dziennikarka zauważa, że wielu rodziców powinno wcześniej się przeszkolić, zanim zacznie uczyć swoje dzieci.

Serio! Skoro, jak wynika z badań, 80 proc. rodziców chce edukować w tym temacie swoje pociechy to warto wiedzieć, jak to zrobić. Temat na czasie nie tylko teraz, ale od zarania dziejów. A jak już dzieci przyjdą na świat to jak on się zmienia? Oj coś wiem na ten temat - czytamy pod postem.

Kinga Rusin, która coraz chętniej pokazuje na Instagramie swoje życie prywatne, w tym także swoje dwie dorosłe już córki: Polę i Igę, tym razem zamieściła zdjęcie sprzed wielu lat, gdy dziewczyny były jeszcze malutkie. Sama fotografia jest czarno-biała i przypomina zdjęcie sprzed wielu lat, z czego również zażartowała Iga Lis.

Portret rodzinny, olej na płótnie 1921 - napisała pod zdjęciem Iga

Fani są pod wielkim wrażeniem dziennikarki, piszą nawet, że ta nic się nie zmieniła od tamtej pory. 

Pani Kingo. Pani w ogóle się nie zmienia. Młoda... Piękna. Zdolna.
Przecież Pani kompletnie się nie zmieniła, a dziewczyny zdążyły dorosnąć i pójść swoją droga
Pani wiecznie młoda, nic się Pani nie zmienia - piszą pod zdjęciem fani.

Faktycznie nic się nie zmieniła?

Kinga Rusin świetnie wygląda. Jesteście ciekawi, jak dba o swoją figurę? Zobaczcie wideo:

Zobacz wideo

RG

Więcej o:
Komentarze (148)
Kinga Rusin na starym zdjęciu z córkami. Fani są pod wrażeniem. "Pani kompletnie się nie zmieniła, a dziewczyny zdążyły dorosnąć"
Zaloguj się
 • Gość: vera

  Oceniono 13 razy 7

  Jak to się nic zmieniła? Pokażcie jej zdjęcia z l.90, kiedy miała grubego, szerokiego kartofla zamiast nosa i fałdy jak mops pod oczami. Kilka operacji plastycznych załatwiło sprawę.

 • Gość: Tuza

  Oceniono 12 razy 6

  Publikuje prywatne zdjęcia, żeby ocieplić wizerunek .odbieram ją jako mierną dziennikarkę z pakietem cech, których nie akceptuję. Wystarczy prześledzić jej aktywność zawodowa i dojdziecie Państwo do tych samych wniosków.

 • psi_zgryz

  Oceniono 7 razy 5

  Zobaczcie jak z Igi wyrasta autorytet moralny. Niedługo będzie się wypowiadać o najważniejszych rzeczach w Państwie.

 • Gość: gosc

  Oceniono 19 razy 5

  kiedys wspólczułam pani Kindze ,że jej się w życiu nie ułozyło ,facet uciekł do najlepszej jej przyjaciółki ,niestety odkąd się wybiła nie znoszę baby bo pokazuje swoje prawdziwe oblicze ,jest zakłamaną hipokrytka a dzieci ustawione od małego więc co zrobić jedni mają całe zycie pod górkę ciężko pracując inni nic nie muszą robic i są już gwiazdami ,smutne ale prawdziwe !

 • Gość: Patryk

  Oceniono 6 razy 4

  Rusin i jej córki nieurodziwe niestety.

 • Gość: Aleks

  Oceniono 10 razy 4

  Córki po mamusi mają krótkie nóżki i wielkie dłonie.

 • Gość: Anna

  Oceniono 6 razy 4

  Nie szanuję Rusin.

 • psi_zgryz

  Oceniono 3 razy 3

  Lew/aki wpadną we własne sidła. Tak Kindzia popiera LGBTQUERTY, że w końcu się okaże, że Taco raz macza w Idze, raz w Murz/ynku Bambo a raz w kozie. I co wtedy? Wtedy trza będzie zacisnąć zęby i nie szemrać, bo przecież Kindzia nie może być homofobem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX