Kinga Rusin na starym zdjęciu z córkami. Iga skomentowała je w żartobliwy sposób, a dziennikarka zwraca uwagę na ważny temat

Kinga Rusin pokazała stare zdjęcie z córkami, czym zachwyciła swoich fanów. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" nic się nie zmieniła.

Kinga Rusin zamieściła niepublikowane dotąd, stare zdjęcia ze swoimi córkami. Prezenterka tym samym poście zwraca uwagę na ważny temat, jakim jest edukacja seksualna.

Kinga Rusin na starym zdjęciu z córkami 

Samo zdjęcie nie miało jedynie pokazać, jak Kinga Rusin wyglądała przed laty, a przede wszystkim zwrócić uwagę na temat, który ostatnimi tygodniami rozgrzewał polityków do czerwoności, czyli edukację seksualną. Dziennikarka zauważa, że wielu rodziców powinno wcześniej się przeszkolić, zanim zacznie uczyć swoje dzieci.

Serio! Skoro, jak wynika z badań, 80 proc. rodziców chce edukować w tym temacie swoje pociechy to warto wiedzieć, jak to zrobić. Temat na czasie nie tylko teraz, ale od zarania dziejów. A jak już dzieci przyjdą na świat to jak on się zmienia? Oj coś wiem na ten temat - czytamy pod postem.

Kinga Rusin, która coraz chętniej pokazuje na Instagramie swoje życie prywatne, w tym także swoje dwie dorosłe już córki: Polę i Igę, tym razem zamieściła zdjęcie sprzed wielu lat, gdy dziewczyny były jeszcze malutkie. Sama fotografia jest czarno-biała i przypomina zdjęcie sprzed wielu lat, z czego również zażartowała Iga Lis.

Portret rodzinny, olej na płótnie 1921 - napisała pod zdjęciem Iga

Fani są pod wielkim wrażeniem dziennikarki, piszą nawet, że ta nic się nie zmieniła od tamtej pory. 

Pani Kingo. Pani w ogóle się nie zmienia. Młoda... Piękna. Zdolna.
Przecież Pani kompletnie się nie zmieniła, a dziewczyny zdążyły dorosnąć i pójść swoją droga
Pani wiecznie młoda, nic się Pani nie zmienia - piszą pod zdjęciem fani.

Faktycznie nic się nie zmieniła?

Kinga Rusin świetnie wygląda. Jesteście ciekawi, jak dba o swoją figurę? Zobaczcie wideo:

Zobacz wideo

RG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.