Sylwia Bomba i jej córeczka gotowe na Halloween. Pozują w takich samych strojach. Fani: Sama słodycz

Sylwia Bomba na Instagramie opublikowała zdjęcie w takiej samej stylizacji jak jej córka Tosia. Obie panie gotowe są już na zbliżające się Halloween.

Za kilka dni rozpocznie się szaleństwo na Halloween. W tym roku niektóre gwiazdy w social mediach już pochwaliły się swoimi stylizacjami. Do tego grona zalicza się również gwiazda "Gogglebox", czyli Sylwia Bomba

Sylwia Bomba pokazała stylizację na Halloween 

Choć w Polsce i tak Halloween nie jest tak bardzo popularne, jak np. w Stanach Zjednoczonych, to mimo wszystko niektóre gwiazdy chętnie w tym dniu przebierają się za najróżniejsze postaci. Coraz częściej odchodzi się od wybierania "strasznych strojów" i tak kilka lat temu roku Kylie Jenner przebrała się np. za Christinę Aguilerę. Sylwia Bomba postawiła jednak na przebraniu kościotrupa. Co więcej, jej córeczka Tosia ma dokładnie taki sam kostium! 

 
Tosia mówi: cukierek albo psikus, a tak serio będziemy wycinać dynie i robić zupę dyniową.

- pisze Bomba w poście na Instagramie. 

Nie da się ukryć, że obie w tych przebraniach wyglądają naprawdę uroczo. Nie tylko my jesteśmy takiego zdania, ale również fani gwiazdy "Gogglebox", co widać w komentarzach pod fotką. 

Sama słodycz!
Ale Tosienka rośnie jak na drożdżach. A Ty Sylwia wyglądasz kwitnąco. Macierzyństwo Tobie służy.
Ooooh extraśna fotyszka dziewuszki.

- komentują. 

Patrząc na najnowsze zdjęcie Sylwii, zwracamy nie tylko uwagę na jej kostium, ale również to, że wygląda naprawdę szczupło. Jakiś czas temu Sylwia zdradziła, jak udało jej się schudnąć aż 30 kg! 

Zobacz wideo
Więcej o: