Izabela Janachowska zabrała syna na wakacje do Dubaju. Cena za pokój hotelowy? Kosmiczna

Izabela Janachowska pochwaliła się zdjęciami z wakacji. Tym razem wybrała Dubaj. Najbardziej zachwycają jednak te ujęcia, na których widać jej synka.
Zobacz wideo

Izabela Janachowska wyjechała na wakacje do Dubaju. Tancerka urlop spędza z mężem i ponad pięciomiesięcznym synem. Widać, że Christopher Alexander rośnie jak na drożdżach. 

Izabela Janachowska w Dubaju

Izabela Janachowska pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z Dubaju. Celebrytka niemal na każdej fotografii pozuje z synkiem. Chłopczyk jest bardzo żywym i uśmiechniętym dzieckiem. 

Latamy po całym świecie w poszukiwaniu słońca, a ja słońce trzymam w swoich ramionach. Kocham Go najbardziej - napisała o synu. 
 

Wedding plannerka oznaczyła przy tym hotel, w którym zatrzymała się z rodziną. Ten jest niezwykle luksusowy. Według cennika, który znajduje się na oficjalnej stronie hotelu, najtańszy pokój dla dwojga dorosłych i jednego dziecka wynajęty na jedną dobę kosztuje 3040 Dirham Zjednoczonych Emiratów Arabskich, co w przemilczeniu daje około 3100 złotych. To jednak nie koniec. Są też pokoje z dwoma sypialniami, za które trzeba zapłacić jeszcze więcej, bo aż 17600 Dirham czyli ponad 18 tysięcy złotych za noc. W cenie jest jednak spa i dostęp do prywatnego basenu. 

No cóż za luksus trzeba płacić. Skusilibyście się na takie wakacje?

AG