Księżna Kate w niedrogiej kreacji dostępnej w Asosie. Jednak to jej buty z New Looka są hitem. Kosztują niecałe 120 złotych!

Myśleliśmy, że widzieliśmy już wszystkie kreacje księżnej Kate z wyprawy do Pakistanu. Okazuje się, że na jednej z imprez zabrakło fotoreporterów, ale zdjęcie z wydarzenia "szeruje się" na Instagramie. Outfit księżnej był bowiem bardzo "ekonomiczny".

Księżna Kate i książę William ostatni tydzień spędzili w Pakistanie. Książęca para odwiedziła w tym czasie kilka najważniejszych miejsc tego kraju. Spotkali się z prezydentem i premierem państwa, ale znaleźli też czas na inne rzeczy. Grali m.in. w krykieta i obejrzeli topniejący lodowiec. Mimo że Kate i William wrócili już do Wielkiej Brytanii, Instagram wciąż podbijają nowe zdjęcia z ich wyjazdu.

ZOBACZ TEŻ: Księżna Kate i książę William w kreacjach nawiązujących do tradycyjnych pakistańskich strojów. Te zdjęcia nie uciszą plotek o czwartej ciąży

Księżna Kate w sukience marki Asos i butach z New Looka

Aktualnie medium społecznościowe szturmuje fotografia z prywatnej imprezy w Pakistanie, na której nie było fotoreporterów. Księżna Kate ubrana jest na niej w błękitną sukienkę typu wrap dress. Jak się okazuje, pochodzi ona z sieciówki i wcale nie należy do najdroższych. To model brytyjskiej marki Ghost. Dostępny jest w popularnym sklepie Asos i kosztuje 195 funtów, czyli około 1000 złotych.

 

Nie sposób nie zwrócić uwagi także na buty, które pochodzą z New Looka. Większość ubrań i akcesoriów tej marki charakteryzuje się niewysoką ceną, ale, mimo wszystko, koszt tych pięknych, beżowych czółenek księżnej naprawdę nas zaskoczył. Niespełna 24 funty, dacie wiarę? W przeliczeniu na polską walutę daje nam to niecałe 120 złotych

Jak widać, księżna Kate - w przeciwieństwie do księżnej Meghan - naprawdę nie należy do rozrzutnych.

Księżna Kate to mistrzyni "modowego recyklingu". Niektóre kreacje miała na sobie 3 razy! Oto jej ulubione zestawy:

Zobacz wideo

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>