Księżniczka Charlotte tańczy w oknie pałacu. Nagranie staje się hitem sieci. Widać, że niezły z niej urwis

Księżniczka Charlotte to niezła rozrabiara. Już raz zaskoczyła opinię publiczną, pokazując fotoreporterom język. Teraz dowiedzieliśmy się, jak zachowuje się w domu.

Czegokolwiek nie zrobiłaby księżniczka Charlotte, wszystkie serwisy na całym świecie i tak o tym napiszą. Jakiś czas temu podczas publicznego wyjścia z rodzicami zamiast pomachać, pokazała fotoreporterom język, a teraz zaczęła wygłupiać się przy oknie. Zabawne wideo trafiło do sieci i staje się hitem Internetu.

Księżniczka Charlotte stroi dziwne miny 

Na Instagramie fanów królewskich dzieci pojawiło się nagranie, na którym widać 4-latkę żywo reagującą na widok fotoreporterów. Dziewczynka stroiła dziwne miny i skakała. Może nawet był to taniec. Kilkusekundowy film, choć trafił do sieci w maju, dopiero teraz robi furorę. Spójrzcie sami.

 

Niegdyś cicha i spokojna dziewczynka zmieniła się w niezłą rozrabiarę. Swoją drogą ciekawe, jak 4-latka zachowuje się w szkole. Może już niedługo się dowiemy. W końcu brytyjscy dziennikarze z pewnością wypytują jej nauczycieli i proszą o opinię.

Myślicie, że jej bracia mają taki sam charakter?

CW

Księżniczka Charlotte w drodze na pierwsze zajęcia lekcyjne w życiu. 

Zobacz wideo