Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak po raz pierwszy razem na imprezie. Wyglądali na nieco zakłopotanych. Mimo to nie unikali wspólnych zdjęć

Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak chronią swoją prywatność i nie pokazują się razem na show-biznesowych imprezach. Tym razem jednak zrobili wyjątek.

Piotr Adamczyk nauczony doświadczeniem z poprzednich medialnych związków, konsekwentnie chroni swoją prywatność. Od wielu miesięcy mówi się, że serce aktora zdobyła młodsza od niego o 19 lat Karolina Szymczak, aktorka i modelka. Spekulowano nawet o cichym ślubie, jednak para nabrała wody w usta i nie komentowała krążących plotek. 

Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak razem na premierze

Piotr Adamczyk w przeszłości był związany m.in. z Kate Rozz, czy Weroniką Rosati, jednak medialność tych relacji nie wpłynęła dobrze na ich rozwój i w konsekwencji każda z nich się rozpadła. Wszystko wskazuje na to, że aktor nie chce popełniać tych samych błędów i swoją nową miłość trzyma w tajemnicy przed światem show-biznesu. Jednak do mediów, co jakiś czas docierają nowe doniesienia na ich temat. W lipcu pisano nawet, że wzięli sekretny ślub. Choć nie odnieśli się do tego, to na palcach tej dwójki od kilku miesięcy widnieją już obrączki, co jest dowodem na to, że są już małżeństwem.

Zakochani raczej nie pojawiają się razem na bankietach, jednak we wtorek zrobili wyjątek. Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak pojawili się na premierze filmu "Ikar. Legenda Mietka Kosza". Para nie stała razem na ściance, jednak chętnie pozowali fotografom na sali kinowej. Gołym okiem widać, że poczuli się nieco zakłopotani na widok reporterów. Myślicie, że Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak będą częściej pojawiać się razem na salonach?

Partnerka Piotra Adamczyka nie rozumie, dlaczego media interesują się jej życiem prywatnym.

Zobacz wideo

RG

Więcej o:
Komentarze (5)
Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak po raz pierwszy razem publicznie
Zaloguj się
 • Gość: Peppa pig

  Oceniono 7 razy 5

  Śliczna kobieta. A Adamczyk dziękuje pewnie losowi, że to nie on ma dziecko z Rosati.

 • Gość: tatkodzied

  Oceniono 1 raz 1

  Ona urodzi mu dziecko a on wyprowadzi ja na salony

 • Gość: erergr

  Oceniono 5 razy 1

  Eulalia Kluska dostala okres !!!

 • Gość: Zosia

  0

  Skoro pan Piotr juz jest taki szczesliwy to moze odczepi sie od mojej siostrzenicy Karoliny .Panie Piotrze kazdy ma prawo do prywatnosci ,my w Pana zycie nie ingerujemy wiec nie bardzo rozumiemy co sie Pan uczepil naszej.Zosia

 • Gość: Andrzej

  0

  Gratulacje Panie Piotrze, widać po twarzy, że w końcu odnalazł Pan największe szczęście w życiu. Warto nawet całe życie czekać niż robić coś na siłę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX