Joanna Przetakiewicz pokazała londyńską sypialnię i hantle do ćwiczeń. Ciężko nam w to uwierzyć, ale kosztują kilka tysięcy złotych

Joanna Przetakiewicz pokazała kolejne nagranie z wnętrza swojej londyńskiej willi. Choć są piękne, naszą uwagę przykuwa coś innego. Gwiazda sprezentowała sobie hantle od Saint Laurent.

Joanna Przetakiewicz uwielbia luksus. Znana bizneswoman przyzwyczaiła się do życia na najwyższym poziomie i nie ma zamiaru z niego rezygnować. Ciężko pracuje i stać ją nawet na rzeczy, które przeciętnemu Polakowi mogą wydawać się po prostu dziwne. Dlaczego? Projektantka kupiła sobie bowiem hantle do ćwiczeń za prawie 6 tys. złotych. 

Joanna Przetakiewicz pokazała sypialnię i horrendalnie drogie hantle

Gwiazda opublikowała w piątek nagranie ze swojej sypialni. I choć jesteśmy zachwyceni jej wnętrzem, nie możemy przejść obojętnie obok tego, co leży na łóżku. Joanna wyjęła z szafy czarne pudełko z logiem Saint Laurent, otworzyła je i zostaliśmy olśnieni. Wszystko za sprawą złotych hantli do ćwiczeń. 

 
Pokażę Wam coś absolutnie szałowego, na co czekałam dawno. Uwaga, uwaga. Niespodzianka. Tadam! Słuchajcie złote. No teraz to ja będę ćwiczyć, dopiero teraz to ja będę fit - ekscytowała się gwiazda.

Przejrzeliśmy stronę francuskiego domu mody i nie znaleźliśmy tam wprawdzie identycznego modelu jaki ma Przetakiewicz, jednak wypatrzyliśmy czarne hantle. Ich cena? 1295 euro, czyli prawie 6 tys. złotych. Podejrzewamy jednak, że te, które sprezentowała sobie dyrektor kreatywna La Manii mogą kosztować kilka stówek więcej. 

Podobają Wam się? Nam tak, ale nie za taką cenę. Swoją drogą ciekawe, czy ich wartość jest różna w zależności od wagi. 

CW

Tak wygląda kuchnia Joanny Przetakiewicz w Londynie. Jest luksusowo. 

Zobacz wideo