Dominika Zasiewska powiększyła usta. Duże były już wcześniej, ale teraz wyglądają naprawdę źle. To przestroga dla wszystkich pań

Dominika "Wodzianka" Zasiewska przeszła kolejną operację powiększania ust. Tym razem zdecydowanie przesadziła.

Dominika Zasiewska choć już od dawna nie jest "Wodzianką" w programie Kuby Wojewódzkiego, to za sprawą głośnych związków ciągle jest bohaterką medialnych dram. Jest słynna również z tego, że nie oszczędza na zabiegach "upiększających". Wystarczy spojrzeć na najnowsze zdjęcie celebrytki. Jej usta nie wyglądają naturalnie. 

Dominika Zasiewska znów powiększyła usta i nie wygląda zbyt dobrze

Była partnerka Krzysztofa Rutkowskiego przeprowadziła się ostatnio na północ Polski, do Kartuz. Poinformowała o tym fanów publikując nowe zdjęcie w sieci. I choć opis posta jest długi i ciekawy, nie sposób nie zauważyć ust Dominiki. Są bardzo spuchnięte. 

 

Zmianę na twarzy zauważył też jeden z użytkowników Instagrama, który poprosił Wodziankę o zaprzestanie powiększania ust.

Misiu, nie rób takich ust... proszę.

My również prosimy, ale nie Zasiewską, a kobiety, by naprawdę ostrożnie korzystały z zabiegów upiększających. Wystarczy jeden za dużo i można zmienić się diametralnie. Zdjęcie Wodzianki niech więc będzie przestrogą. 

CW

Dominika opowiedziała w rozmowie z Plotkiem o związku z detektywem Rutkowskim. Jak go wspomina?

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.