Dominika Figurska nie wiedziała, ilu jest posłów w Sejmie, a teraz się tłumaczy. "Jestem humanistką". Ciekawa teoria

Dominika Figurska startuje w wyborach do parlamentu. Niestety, szybko okazało się, że jej wiedza o polskim systemie politycznym jest niewielka. Teraz aktorka tłumaczy się ze swojej wpadki.

Dominika Figurska nie gra już w "M jak miłość", jednak nadal jest o niej głośno. Powód? Aktorka jest bardzo aktywna w mediach. W szczególności, jeśli chodzi o tematy społeczne i polityczne. Figurska bowiem będzie startowała do polskiego Sejmu z list Prawa i Sprawiedliwości. Aktorka w ramach prowadzonej przez siebie kampanii wyborczej pojawiła się w studiu Radia Zet, gdzie odpowiadała na pytania z zakresu wiedzy o społeczeństwie. Niestety, polegała. Nie wiedziała, ilu posłów zasiada w parlamencie, w jakim wieku polski obywatel może startować w wyborach prezydenckich, ale też miała problem, by wskazać pierwszego niekomunistycznego premiera Polski. Figurska się skompromitowała, jednak już teraz próbuje się tłumaczyć. 

Dominika Figurska tłumaczy się z wpadki

Figurska zamieściła na swoim Facebooku film, w którym wyznała, że nie znała odpowiedzi na pytania dziennikarki Radia Zet, ponieważ jest humanistką i nie ma głowy do liczb. 

Zwyczajnie zjadł mnie stres.

Przy okazji zapowiedziała też, że lada moment przedstawi swój program dotyczący polityki prorodzinnej oraz edukacji szkolnej. Ma nadzieję, że będzie się on cieszył takim samym zainteresowaniem jak jej rozmowa z Radiu Zet. 

I jak, udane tłumaczenie? 

Najlepsze wpadki "Jaka to melodia?". Pamiętacie je wszystkie? Jedna to nasza ulubiona:

Zobacz wideo

DH

Więcej o:
Komentarze (53)
Dominika Figurska nie wiedziała, ilu jest posłów, a teraz się tłumaczy. "Jestem humanistką". Ciekawa teoria
Zaloguj się
 • Gość: M

  Oceniono 86 razy 86

  Pani Figurska nie ma ani głowy do liczb, ani nie jest humanistką. To jest zwykła kretynka.

 • Gość: wsedf

  Oceniono 57 razy 57

  Jeszcze się pogrążą. Jakby powiedziała że jest ścisłowcem to by było wytłumaczenie, ale kto jak nie humanista ma mieć podstawową wiedzę o państwie i prawie? Biochemik? Astrofizyk? Matematyk?

 • e.olsen

  Oceniono 52 razy 52

  > "Jestem humanistką"

  Humanista to ktoś wszechstronnie i gruntownie wykształcony (także z podstaw nauk ścisłych). "Brak głowy do liczb" to zwykłe matołectwo...

 • Gość: Łola

  Oceniono 46 razy 46

  Tępota tej pani jest porażająca. Niestety jej hipokryzja (dla tych co orientują się w temacie) jeszcze większa. Jak ktoś taki w ogóle śmie chcieć reprezentować naród w Parlamencie? Klasyczny przykład „dobrej” zmiany.

 • Gość: Gość

  Oceniono 45 razy 45

  Tępa, sfiksowana dzida

 • Gość: liza

  Oceniono 34 razy 32

  moj glos dla tej zenady to nieee

 • Gość: Babazlasu

  Oceniono 29 razy 29

  Właśnie dowiedzieliśmy się że pani nie zna też znaczenia słowa "humanista". Już się zaczynam bać jej programu dotyczącego edukacji szkolnej. Chyba mamy Zalewską bis!

 • Gość: liza

  Oceniono 28 razy 28

  Zenada ..kobito przestan sie kompromitowac...takie jak ty to tylko do sprzatania ulic...moj glos ..nie...

 • nutka7.17

  Oceniono 25 razy 25

  "Jestem humanistką"
  Przede wszystkim idiotką i analfabetką.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX