Łukasz i Agata z "Rolnika..." wrócili do siebie?! Fani zapytali wprost. Jej odpowiedź jest jednoznaczna

"Rolnik szuka żony" to jeden z największych hitów TVP. Widzowie bacznie śledzą dalsze losy jego bohaterów. Tym razem zaciekawił ich wątek Łukasza i Agaty.

"Rolnik szuka żony" wrócił do TVP. Widzowie dopiero poznają nowych uczestników i nie mają jeszcze swoich faworytów lub ulubionych par. Wiele dzieje się jednak u Łukasza i Agata, którzy zaręczyli się w poprzednim sezonie. Ostatecznie ich miłość nie przetrwała próby czasy. Sporo wskazuje jednak na to, że rolnik i jego była narzeczona znów mają się ku sobie.

"Rolnik szuka żony". Stara miłość nie rdzewieje?

Kilka dni temu Łukasz Sędrowski zaskoczył swoich obserwatorów na Instagramie. Pochwalił się bowiem zdjęciem, na którym u jego boku stoi tyłem kobieta. Niestety, nie widać jej twarzy, ale internauci zwrócili uwagę, że fryzura tajemniczej partnerki do złudzenia przypomina tę Agaty.

Kolor włosów jakby Agaty.
Agata u boku - czytamy w komentarzach pod zdjęciem.

Dużo do myślenia dał także ostatni post Agaty na Instagramie. Podpis sugeruje, że w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna.

Zakochać się - życzę wszystkim, a Ci co już kochają, to niech nigdy nie przestają - napisała kobieta.

Jej przemyślenia wywołały falę spekulacji, jakoby to właśnie ona towarzyszyła Łukaszowi na zdjęciu. Jedna z obserwatorek postanowiła zapytać ją o to wprost. Na odpowiedź Agaty nie trzeba było długo czekać. Szybko odpisała, że osoby, które myślą, że wróciła do rolnika "mylą się".

Liczyliście na to, że Łukasz i Agata wrócą do siebie?

"Rolnik szuka żony". Pary, które przetrwały:

Zobacz wideo