"Big Brother": pierwszy odcinek za nami. Wiemy, kto namiesza w domu Wielkiego Brata

Pierwszy odcinek drugiego sezonu "Big Brother" w TVN 7 za nami. Jak wypadła Gabi Drzewiecka i kto z uczestników zwrócił naszą uwagę?

"Big Brother 2" wystartował! W willi za Warszawą zamieszkało kolejnych szesnastu śmiałków, marzących o karierze telewizyjnej i stu tysiącach złotych. Co działo się w pierwszym odcinku na żywo? 

"Big Brother 2" Arena - Edyta Górniak gwiazdą, Gabi Drzewiecka poprawnie

Ważnym momentem odcinka był z pewnością początek. Na scenie, a właściwie na schodach pojawiła się Edyta Górniak, która wykonała swój nowy hit pt. "Król". I tak naprawdę to ona była tu najjaśniejszą gwiazdą show. Zaraz potem na scenę pewnym krokiem weszła Gabi Drzewiecka, która zadebiutowała w programie jako prowadząca. O tym, jak poradziła sobie w tej roli pisaliśmy TUTAJ.

 

Na scenie przed milionową publicznością przed telewizorami po kolei prezentowali się poszczególni uczestnicy. Naszą uwagę zwróciły przede wszystkim bliźniaczki, Katarzyna i Małgorzata, które już po pierwszych kilku sekundach dały się poznać jako naprawdę przebojowe kobiety. Jesteśmy pewni, że mogą nieźle zamieszać w domu Wielkiego Brata. 

Sporo emocji budzi także Natalia Dawidowska, która na pierwszy rzut oka wygląda jak mężczyzna. Jest bardzo pewna siebie i w pierwszej godzinie nawiązała kontakt głównie z męską ekipą domu Wielkiego Brata. 

 

Wielki Brat również nie zawiódł. Już w pierwszym odcinku przygotował kilka niespodzianek. Do domu Wielkiego Brata dołączył Łukasz Darłak, którego bez wątpienia pamiętacie z poprzedniej edycji show. Jeśli jednak jego wejście zaskoczyło domowników, to widzów raczej rozczarowało. Zarzucają Łukaszowi "parcie na szkło" i szukanie sensacji na siłę. Nie bez powodu Łukasz został wybrany przez widzów w głosowaniu do opuszczenia domu Wielkiego Brata sporo przed finałem...

A jak wam podobał się początek drugiego sezonu? Dajcie znać, czy oglądaliście i czy zamierzacie oglądać zmagania domowników w kolejnych dniach?

CW, MAW

Co zrobi z wygraną Madzią Wójcik? Odpowiedź w poniższym materiale. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.