Ciężarna Ewa Mrozowska pozdrawia po badaniu USG. Przyszła mama zdradziła, czemu jej brzuszek jest tak mały, jak na szósty miesiąc ciąży

Ewa Mrozowska za kilka miesięcy urodzi syna. Celebrytka na bieżąco opowiada o swojej ciąży w sieci.

Ewa Mrozowska z programu "Gogglebox" jeszcze w tym roku powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Celebrytka długo ukrywała ciążę. Radosną nowinę ogłosiła dopiero wtedy, gdy nie była już w stanie ukryć ciążowych krągłości.

Ewa Mrozowska czeka na dziecko

Jak na celebrytkę przystało, Ewa Mrozowska regularnie informuje o przebiegu ciąży na Instagramie. Były już zdjęcia brzuszka i ogłoszenie płci oraz imienia. Tym razem przyszedł czas na relację z badania USG.

 
Jak tylko dowiem się, że jest wszystko ok, to dostaję wiatru w żagle! Wiadomo, że Leoś na pewno nie będzie Leą. Ma duże stópki - zdradziła przyszła mama.

Ewa Mrozowska jest już w szóstym miesiącu ciąży, a mimo to jej brzuszek nie jest szczególnie duży, co już wcześniej zauważyli fani. Celebrytka wyjaśniła, co za tym stoi. Okazuje się, że jest to spowodowane tym, że Leoś "potrafi zawodowo się skulić". To właśnie dlatego krągłości mogą wydawać się małe mimo dodatkowych 9 kilogramów.

One niedawno urodziły. Które celebrytki ostatnio zostały mamami?

Zobacz wideo