Magda Gessler zaprojektowała bluzy. Umieściła na nich pozdrowienia dla fanów. Są podekscytowani: Marzę o takiej. HIT

Magda Gessler spełniła marzenia swoich fanów. Zaprojektowała bluzy, a gotowymi ubraniami pochwaliła się na Instagramie. Fani są zachwyceni i zapowiadają, że jeśli tylko trafią do sprzedaży, to na pewno je kupią.

Na taką wiadomość fani Magdy Gessler czekali od dawna. Restauratorka znalazła czas, by zaprojektować swoje bluzy, na których znalazło się jej kultowe pozdrowienie "Besos". Jak na razie powstały męskie wersje, ale na pewno jest to kwestia czasu.

Magda Gessler zaprojektowała bluzy

Na profilu na Instagramie Magdy Gessler pojawiło się zdjęcie, na którym jej dwaj producenci prezentują bluzy jej projektu. Są w dwóch kolorach: czarnym i szarym. Jak już wspomnieliśmy znalazł się na nich napis oraz nadruk w kształcie ust. Fani prowadzącej program "Kuchenne rewolucje" są zachwyceni. 

Marzę o takiej.
Bardzo fajny pomysł. Bluzy prezentują się naprawdę dobrze. Jak będą do kupienia, to chętnie powiększę swoją szafę o nią.
Muszę ją mieć - piszą.
 

Dopytują się też, kiedy i gdzie będzie można je kupić. Jak na razie Magda Gessler nie zdradziła żadnych szczegółów, jednak mamy nadzieję, że trafią do sprzedaży. Jesteśmy pewni, że okażą się hitem.

Te tańce Magdy Gessler przeszły do historii:

Zobacz wideo

AW