Wielki Mecz TVN kontra WOŚP. Roksana Węgiel pokazała zgrabne nogi, Madzia Wójcik jak cheerleaderka. Tłum gwiazd

Wielki Mecz TVN kontra WOŚP zaczął się o godzinie 17 w niedzielę. Tymczasem na stadion Legii w Warszawie przybyły tłumy widzów i gwiazd. Jest Roksana Węgiel, Michał Piróg, Radosław Majdan, Katarzyna Sokołowska i inni. Jak wyglądali?

Wielki Mecz TVN kontra WOŚP na stadionie Legii w Warszawie odbywa się dzisiaj, w niedzielę, o godzinie 17. Ekipa TVN gra przeciwko ekipie WOŚP - jak zwykle w szczytnym, charytatywnym celu. Dochód z biletów i SMS-ów przekazany zostanie na zakup karetki dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Ustrzykach Dolnych.

TVN kontra WOŚP: gwiazdy przybyły na mecz

Tymczasem na stadion Legii w Warszawie przybyli już widzowie. Wśród nich nie mogło zabraknąć gwiazd, które zasiądą na trybunach i będą dopingować obie drużyny (cel wszak szczytny, nie wypada tu mieć faworyta). Kogo udało się uchwycić fotoreporterom? Koniecznie sprawdźcie w naszej galerii - jest Małgorzata Rozenek z synami, Roksana Węgiel, Madzia Wójcik, Olivier Janiak i wielu innych.

Wielki Mecz TVN kontra WOŚP: skład drużyn

Charytatywny mecz TVN i WOŚP to już tradycja. Jak co roku, po obu stronach zobaczymy bardzo znane nazwiska. W drużynie TVN zagrają głównie gwiazdy związane ze stacją (np. Agustin Egurrola czy Tomasz Karolak), zaś do drużyny WOŚP dołączył m.in. Maciej Stuhr i Krzysztof Sokołowski.

W drużynie TVN zagrają:

Piotr Kraśko
Kuba Wesołowski
Tomasz Karolak
Mateusz Gessler
Agustin Egurrola
Tomasz Zubilewicz
Tomasz Sianecki
Łukasz Jedliński
zespół Pectus

W drużynie WOŚP zagrają:

Maciej Stuhr
Krzysztof Sokołowski
Artur Pochwała
Rafał Karwot
Michał Jelonek
Przemysław Grabowski
Dariusz Dudek
Dawid Błaszczykowski
Jan Szczęsny