Co księżna Kate powiedziała do Charlotte, gdy odprowadzała ją do szkoły? Dała jej cenną radę

Księżniczka Charlotte i książę George poszli do szkoły. 4-latka nieco stresowała się, że idzie do pierwszej klasy, jednak księżna Kate dała jej cenną radę.

Księżniczka Charlotte zadebiutowała w roli uczennicy. 4-latka wraz ze swoim starszym bratem poszli do szkoły. Dla 6-letniego księcia George'a nie jest to wielkie wydarzenie, ponieważ już od roku uczęszcza do Thomas's Battersea School. Przypomnijmy, że jest to elitarna placówka, która znajduje się na pierwszych miejscach rankingów szkół podstawowych w Wielkiej Brytanii. Za rok nauki w tym miejscu trzeba zapłacić około 90 tys. zł. Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ.

Co księżna Kate powiedziała do Charlotte?

Pierwszego dnia szkoły Księżna Kate i książę William odprowadzili swoje pociechy na lekcje. Na zdjęciach zrobionych przez fotoreporterów widać, że Charlotte była lekko onieśmielona całą sytuacją i próbowała schować się za mamą. Na otuchę Kate powiedziała do córki:

George cię poprowadzi.

W ten sposób księżna Cambridge dała znać Charlotte, że może liczyć na brata, który będzie jej pomagał w szkole.

ZOBACZ TAKŻE: Księżniczka Charlotte idzie do pierwszej klasy. Czego będzie się uczyć za 90 tysięcy złotych rocznie?

Mamy nadzieję, że mała Charlotte już się nie stresuje nową szkołą! Zobaczcie, jak wyglądało jej pierwsze spotkanie z nauczycielką.

Zobacz wideo

JP