Patryk Vega jest przekonany, że "Polityka" wpłynie na wyniki wyborów. Zdradził też, czy powstanie kontynuacja filmu [TYLKO U NAS]

Patryk Vega w rozmowie z nami twierdzi, że "Polityka" wpłynie na wyniki wyborów. Zobaczcie, co jeszcze reżyser mówi o swojej najnowszej produkcji.

Najnowszy film Patryka Vegi, "Polityka", budzi kontrowersje od wielu miesięcy. Sam reżyser twierdzi, że jego najnowsza produkcja może zmienić rzeczywistość i wpłynąć na wyniki jesiennych wyborów parlamentarnych. W rozmowie z nami zdradził też, czy ma w planach nakręcić drugą część filmu. 

Patryk Vega. "Polityka" zmieni wyniki wyborów

Patryk Vega nie kryje, że pokłada w "Polityce" wielkie nadzieje. Reżyser jest przekonany, że pokazując na ekranach kin sceny inspirowane aferami politycznymi ostatnich lat, wpłynie na wyniki październikowych wyborów parlamentarnych. 

Wierzę, że "Polityka" to więcej niż film. Jest w stanie poruszyć serca i umysły ludzi, którzy do tej pory nie chcieli głosować - przyznał w rozmowie z Plotkiem. 

Patryk Vega. Będzie "Polityka 2"

"Polityka" trafiła do kin 3 września. Patryk Vega nie ma więc jeszcze pewności, czy film osiągnie sukces i przyciągnie tłumy. Wydaje się jednak, że nie bierze pod uwagę scenariusza, w którym produkcja poniesie klęskę. W rozmowie z Plotkiem zdradził, że powstanie druga część filmu.

Tu możecie obejrzeć cały wywiad z Patrykiem Vegą:

Zobacz wideo

AG

Więcej o: