Ingo Kantorek i jego żona zginęli w wypadku samochodowym. Aktor miał 44 lata. Para osierociła syna

Ingo Kantorek i jego żona Susana, którą poślubił w 2000 roku, zginęli w wypadku samochodowym. Para osierociła syna.

Ingo Kantorek to jeden z najpopularniejszych aktorów w Niemczech. Największą sławę przyniosła mu rola Alexa Kowalskiego w serialu "Kolonia 50667", w którą wcielał się od 2013 roku. Niedawno wraz z żoną Susaną wybrali się na wycieczkę do Włoch. Gdy wracali, doszło do tragedii.

Ingo Kantorek nie żyje

Do zdarzenia doszło 16 sierpnia na autostradzie A8 niedaleko Stuttgartu, podczas zjazdu z drogi na parking. Susana, która była kierowcą, z niewiadomych przyczyn straciła panowanie nad pojazdem. Najpierw uderzyli w betonową barierkę, następnie samochód wpadł w ciężarówkę zaparkowaną na poboczu. 44-letni aktor zmarł na miejscu, jego żona została zabrana do szpitala, jednak zmarła w drodze.

Wiadomość o ich śmierci pojawiła się na profilu na Facebooku serialu:

Jesteśmy zaszokowani i oszołomieni. Z głębokim przerażeniem dowiedzieliśmy się o śmiertelnym wypadku Ingo Kantorka i jego żony Suzany. Nagła śmierć tych dwojga sprawiła nam wszystkim głęboki smutek. Ingo od pierwszego dnia była jedną z głównych postaci "Kolonii 50667". Myślimy o pogrążonej w żałobie rodzinie Suzany i Ingo - napisała produkcja i koledzy z planu.

Pod zdjęciem na Instagramie, gdzie pozują wspólnie z żoną, pojawiły się kondolencje. Fani nie dowierzają w to, co się stało.

Na cmentarzach może wkrótce zabraknąć miejsca:

Zobacz wideo

AW

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.