Piotr Woźniak-Starak zaginął. Rozpoczął się trzeci dzień poszukiwań. Rodzina wynajęła detektywów [ZDJĘCIA]

Piotr Woźniak-Starak od kilku dni jest poszukiwany. W wtorek (20 sierpnia) policja z samego rana rozpoczęła dalsze działania w celu odnalezienia mężczyzny.

Piotr Woźniak-Starak z soboty na niedzielę (17-18 sierpnia) pływał motorówką po jeziorze Kisajno niedaleko Giżycka. Producentowi towarzyszyć miała 27-letnia mieszkanka Łodzi. Niestety, ich motorówka wywróciła się podczas manewru skrętu. Kobieta o własnych siłach dopłynęła do brzegu, zaś Woźniak-Starak nadal nie został odnaleziony. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ. We wtorek, 20 sierpnia, rozpoczęła się trzecia doba poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka. W akcji uczestniczą płetwonurkowie, łodzie policyjne z sonarami, robot wodny, a także Wojsko Obrony Terytorialnej. To jednak nie koniec, bowiem teraz do mediów dotarła informacja, iż rodzina w poszukiwania zaangażowała biuro detektywistyczne. 

ZOBACZ TEŻ: Woźniak-Starak zaginął. "Fakt": Ochroniarzowi odebrano broń, żeby nie targnął się na życie. Wiadomo, w jakim stanie jest Agnieszka

Piotr Woźniak-Starak zaginął. Do akcji włączyli się detektywi

Pracowników firmy detektywistycznej wynajęła rodzina zaginionego. Nieoficjalnie wiadomo, że chodzi o ekipę specjalistów od poszukiwań podwodnych, którzy mają doświadczenie oraz najnowocześniejszy sprzęt potrzebny w akcjach na dużych głębokościach.

Z ustaleń Wirtualnej Polski wiadomo również, że na Mazury wysłano śmigłowiec Komendy Głównej Policji.

Agnieszka Woźniak-Starak pojechała na Mazury. Miała specjalną okazję. Zobacz wideo.

Zobacz wideo

DH

Więcej o: