Lord Kruszwil okradziony na Pol'and'Rock. Kamerzysta został skopany. "Było ich czterech. Oni by cię kosą zadźgali"

Lordowi Kruszwilowi ukradziono kamerę wartą ponad 20 tys. zł na festiwalu Pol'and'Rock. Kamerzysta został mocno pobity. Tuż po zdarzeniu nagrali, co się stało.

Lord Kruszwil to jeden z najpopularniejszych polskich youtuberów. Na jego kanale publikowane są kontrowersyjne filmy zawierające treści m.in. wulgarne i homofobiczne. Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych złożył zawiadomienie o wykorzystywaniu seksualnym i deprawowaniu dziecka przez twórców kanału Lord Kruszwil. Niedawno policja weszła do domu youtubera oraz jego kolegów, aby zabezpieczyć sprzęt, na którym mogą znajdować się treści związane ze sprawą. Jednak najwidoczniej to nie zniechęciło chłopaka do tworzenia nowych materiałów na kanał. Marek w jednym z najnowszych vlogów oznajmił, że on i Kamerzysta przeżyli chwile grozy na festiwalu Pol'and'Rock.

ZOBACZ TEŻ: Patologia się ogląda, a zwłaszcza na YouTubie. Lord Kruszwil nas szokuje, ale to dopiero wierzchołek góry lodowej

Lord Kruszwil okradziony na ponad 20 tys. zł

Kruszwil i Kamerzysta opublikowali relację wideo z festiwalu Pol'and'Rock. Okazuje się, że podeszło do nich czterech niebezpiecznych mężczyzn, którzy mogli wyrządzić im krzywdę.

Ten festiwal to jest jedna wielka patologia. Inaczej tego określić nie można. Trzeba mówić o tym, co się stało. Zabrali nam nową kamerę za ponad 20 tys. zł i skopali Kamerzystę. Ogólnie sytuacja wyglądała tak, że sobie nagrywaliśmy i nagle skończyło się miejsce na karcie pamięci, dlatego musieliśmy ją wymienić. Na szczęście, bo jest trochę materiału - powiedział Kruszwil.

Marek opowiedział, co ich spotkało.

Podeszli do mnie, typek zaczął się pruć, czterech ich tam było. Kamerzystę kopnęli, zabrali kamerę i zaczęli uciekać.
Oni by cię kosą zadźgali. Tam było dużo ludzi i nikt nie zareagował - dodał Kamerzysta.

Kruszwil żali się w filmie, że nawet gdyby stało im się coś złego, to nikt by im nie pomógł.

Nikt, absolutnie nikt. Tam była masa osób i wszyscy mieli to po prostu w d*pie. Wszyscy są tutaj nachlani, naćpani i nie wiadomo co jeszcze. Myśleliśmy, że to będzie śmieszny filmik do neta, ale jednak to jest prawda, co mówią o tym festiwalu.

Na kanale Lorda Kruszwila pojawia się dużo kontrowersyjnych treści, które są wyreżyserowane. Mamy nadzieję, że tym razem twórcy nie nabierają swoich widzów i rzeczywiście opowiedzieli prawdziwą historię.

Rozmawialiśmy z Kamerzystą przed jego pierwszym koncertem na FAME MMA. Powiedział nam, że na odwagę, pije alkohol. Zobacz wideo.

Zobacz wideo

JP