Bradley Cooper na rowerach z Oprah Winfrey. Pomagał jej w jeździe. Takie zdjęcia gwiazd to rzadkość

Wiedzieliście o tym, że Bradley Cooper i Oprah Winfrey się przyjaźnią? Te zdjęcia nie pozostawiają złudzeń.

Od kilku miesięcy Bradley Cooper nie znika z języków. Wszystko zaczęło się od jego domniemanego romansu z Lady Gagą. Niedługo po tych plotkach aktor rozstał się z Iriną Shayk. Media sugerowały wtedy, że rozpadem ich związku stała właśnie wokalistka. Niedawno okazało się jednak, że Gaga romansuje z kimś innym. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

Co więc słychać u Bradleya? Spieszymy z odpowiedzią.

O "romansie" Lady Gagi i Bradleya Coopera było bardzo głośno na początku tego roku. Aktor dołączył nawet do niej na koncercie w Las Vegas, by zaśpiewać wspólnie nominowany do Oscara utwór "Shallow".

Zobacz wideo

Bradley Cooper i Oprah Winfrey na rowerach

Paparazzi przyłapali ostatnio Bradleya Coopera na wyspie Salina. Aktor relaksował się na rowerze. W pewnym momencie dołączyła do niego Oprah Winfrey, która też wypoczywa obecnie we Włoszech.

Królowa amerykańskiej telewizji miała drobne problemy z siodełkiem, ale na szczęście mogła liczyć na pomoc Coopera. Na uwagę zasługuje też jej outfit. Jak widać, Oprah wygląda stylowo nawet podczas rowerowej przejażdżki. Co najważniejsze, nie zapomniała o kasku. Brawo!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.