Dawno niewidziana Olga Bołądź pojawiła się na salonach w przepięknej kreacji. Trudno oderwać od niej wzrok

Olga Bołądź była gościem Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. Pojawiła się tam w cudownej sukience, która skradła nasze serca. W takim wydaniu aktorka nie pokazywała się już dawno.

Olga Bołądź ostatnio nie jest stałą bywalczynią salonów. Aktorka nie mogła jednak przegapić tak dużej i ważniej imprezy jaką jest Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. Gwiazda przybyła na event w przepięknej kreacji. 

Olga Bołądź na Festiwalu Dwa Brzegi

Olga Bołądź 28 lipca pojawiła się w Kazimierzu Dolnym na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. Gwiazda stanęła na ściance i udzieliła kilku wywiadów. I choć na wydarzeniu było wiele sław, to właśnie Bołądź była w centrum zainteresowania fotoreporterów. Wszystko dlatego, że aktorka prezentowała się olśniewająco. 

Olga Bołądź w dziewczęcej stylizacji 

Olga Bołądź postawiła na prostą i bardzo dziewczęcą stylizację. Aktorka wybrała bowiem długą i odcinaną w pasie suknię w kwiaty. Żywe barwy dodały dodały jej uroku, a sama kreacja podkreśliła idealną figurę. Do tego wyraziste dodatki - różowa torebka i złota biżuteria. Całość dopełniały delikatny makijaż i upięte w wysoki kok włosy

Co ciekawe aktorka zabrała ze sobą swojego psa. Uroczy zwierzak pięknie pozował z nią na ściance. 

I jak wam się podoba Olga Bołądź w takiej odsłonie? My jesteśmy zachwyceni. 

AG