Monika Zamachowska tajemniczo, ale wymownie komentuje zwolnienie Michała Olszańskiego z TVP. "Odpuśćcie mi na kilka dni, dobrze?"

Michał Olszański nie poprowadzi już "Pytania na Śniadanie" w TVP. Zwolnienie swojego kolegi ponownie skomentowała Monika Zamachowska.

Wczoraj polskie media obiegła informacja, iż Michał Olszański nie poprowadzi już "Pytania na Śniadanie". Dziennikarz został zwolniony. W rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl wyznał, że ma żal do władz TVP. Głównie o styl, w jakim został zwolniony. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ. Teraz głos w sprawie zwolnienia swojego kolegi zabrała Monika Zamachowska

Monika Zamachowska komentuje zwolnienie Michała Olszańskiego z TVP

Zamachowska opublikowała na Instagramie selfie z plaży, które opatrzyła wpisem:

A tak w ogóle, jest fajnie. Tylko, jeśli mogę Was prosić, odpuśćcie mi na kilka dni, dobrze? W przyszłym roku mija 25 lat mojej pracy w TVP i jeśli czegoś się przez ten czas nauczyłam, to tego, żeby milczeć. Tyle o tym.

Jak widzicie, Zamachowska dość tajemniczo nawiązała do zwolnienia Olszańskiego, ale jednak. Twierdzi, że najlepiej milczeć. Podobnie mówiła też po głośnym wywiadzie Olszańskiego, który skomentował wizytę Jarosława Kaczyńskiego w "Pytaniu na Śniadanie". A mówił tak: 

Wiedziałem, że to nie jest dobry pomysł. “Pytanie na śniadanie” to audycja poranna, lifestylowa. Znając cechy prezesa Kaczyńskiego, wydawało mi się, że pomysł jego PR-owców na to, by w ten sposób ocieplać jego wizerunek nie jest do końca trafiony. I nie będzie to dla niego łatwa sytuacja.

Zamachowska stwierdziła wówczas, że postąpił nierozsądnie. 

Zobacz również, jak Anna Popek komentuje wywiad Olszańskiego z Kaczyńskim:

Zobacz wideo

Zgodzicie się z nią?

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.