Dorota Szelągowska pokazała swoje biuro. Ten widok totalnie nas zaskoczył. Opinie fanów? Mocno podzielone

Dorota Szelągowska pochwaliła się na Instagramie swoim miejscem pracy. Takiego biura szczerze się nie spodziewaliśmy.

Dorota Szelągowska jest niekwestionowaną ekspertką w dziedzinie dekorowania wnętrz, a co za tym idzie, jest także bardzo zapracowaną osobą. A żeby więc efekty pracy były jak najlepsze, to i miejsce pracy musi być dopracowane w każdym szczególe. Szelągowska postanowiła niedawno pochwalić się swoim biurem na Instagramie. Efekt? Lawina komplementów, ale nie tylko, bo takiego widoku się nie spodziewaliśmy.

Zobacz wideo

Dorota Szelągowska pokazała swoje biuro 

Skąd to zaskoczenie? Otóż, biuro jest dość surowe. Dominujący odcień to brąz. Na środku znajduje się długie biurko wykonane z drewna oraz stali w czarnym kolorze. Na nim jedynie laptop, komputer oraz lampka. Innych dekoracji brak. Przy biurku stoją dwa krzesła ze skórzanym, brązowym oparciem.

I oczywiście nie można powiedzieć, że biuro Szelągowskiej nie robi wrażenia, ale spodziewaliśmy się trochę czegoś innego. Po prostu więcej kolorów, dekoracji. Ale co ciekawe, również opinie internautów są podzielone. Gdy bowiem jedni się zachwycają, drudzy uważają, że biuro jest zbyt surowe. 

Niesamowite, wymarzone - napisał jeden z internautów. 

Inni zwrócili jednak uwagę na ścianę: 

Mnie ta ściana by przygnębiała.
Do czego to doszło, że taka obdarta ściana jest teraz modna.

A Wy, co uważacie? Minimalistycznie i modnie, czy jednak zbyt... nudno?

DH

Więcej o:
Komentarze (33)
Dorota Szelągowska pokazała swoje biuro. Ten widok totalnie nas zaskoczył. Opinie fanów? Mocno podzielone
Zaloguj się
 • Gość: Ja

  Oceniono 50 razy 38

  Prawie jak u mnie w piwnicy, tylko weselej mam, bo słoiki z przetworami stoją na półkach 😜 Jak ona tam się dobrze czuje, to miłej pracki życzę. Strach się bać jej następnych projektów😱

 • six_a

  Oceniono 35 razy 27

  kto w ogóle chciałby siedzieć przodem do ściany i tyłem do reszty pokoju. nie ogarniam.

 • ksywa

  Oceniono 19 razy 11

  Z tą "niekwestionowany ekspetką" to koś tam u was nieźle popłynął... Chyba że nie wie, co znaczy "niekwestionowany" i używa jako synonim "znany", "medialny", "rozpoznawalny"...

 • krzysieq80

  Oceniono 13 razy 7

  Po co biuro?..Nich idzie do czyjeś piwnicy.. nic nie trzeba robić .. Nie wiedziałęm ze w swojej mam najnowszy trend i mogę zapraszać klientów:)

 • Gość: trzpiotka - idiotka

  Oceniono 10 razy 6

  Dorosła "kobita" radująca się z cukrowania gimbazy na Instagramie. Siano w głowie, tak samo jak moja żonka. Cóż, dzisiejsze 40-ki najwyraźniej jarają się czymś takim, bo za młodu nie było Instagramów i wzajemnego, słownego włażenia sobie w dupę, a przecież kobiety kochają owe włażenie, zwane komplementami.

 • Gość: radca

  Oceniono 9 razy 5

  Nie widzę tu dominującego koloru brązowego. Meble mają kolor czarny i elementy jasnego drewna naturalnego, Ściana jest koloru szarego betonu (obecnie taka moda na surowy beton w designie wnętrz) chyba polakierowanego i trochę surowego w kolorze popielatym (cementu).
  Lampa tez nie jest w kolorze brązowym, ani monitor czy laptop. nawet obrazy na eksranienie sa w kolorze brązu. podłoga też nie jest w kolorze brązowym.
  Stanowisko pracy wygląda na nówkę, nie używaną jeszcze, stąd wygład jak na wystawę i brak życia (kanapki, kubka, papierów po czekoladzie, notatek, papieru , wsuwek, lusterka, pilniczka, ołówków i lakieru do paznokci.0
  Niestety to stanowisko nie spełnia norm, nie należy używać oświetlenie miejscowego, bez ogólnego. Na oświetlenie miejsc.a pracy są normy. mam nadzieje, że ta dziupla ma jakieś okna z dziennym światłem, tak by raz na godzinę na 4 min skierować wzrok w dal (taka norma na ćwiczenia akomodacji oka, dokrwienie nerwu ocznego itd, itp by nie zostać inwalidą). Przypominam, że pracownik ma prawo i obowiązek odmówić świadczenia pracy na stanowisku nie spełniającym norm bhp, a ten fotel chyba nie jest ergonomiczny. Ładne stanowisko, mocne meble, ale czy funkcjonalne, zgodne z zasadami sztuki i normami?

 • Gość: łódka

  Oceniono 15 razy 5

  Ktoś jej musiał nakłamać, że dobrze wygląda na zdjęciach jak szczerzy zęby, albo w jej rodzinie musiały być olbrzymie problemy z próchnicą, dlatego jest przekonana, że zdrowe zęby, to w dzisiejszych czasach jakaś wyjątkowość. Ten sam kretyński, sztuczny, wymuszony uśmiech dosłownie na każdej fotce.

 • traszka777

  Oceniono 17 razy 5

  Hmm, napiszcie szczerze - widział ktoś kiedyś tą panią bez wyszczerzu zębów? Ona ma wyszczerz przez 24 h na dobę.

 • Gość: antyklecha

  Oceniono 18 razy 4

  Jezusicku, jaka ona jest jednowymiarowa, powtarzalna, to głowa mała.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX