Pamiętacie córkę Katarzyny Dowbor? Ma już 20 lat. Nie poszła jednak w ślady mamy i spełnia się naukowo. Wyrosła na piękną kobietę

Katarzyna Dowbor pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciem z ukochaną córką Marią. Dziewczyna wyrosła na piękną i bardzo ambitną kobietę.

Katarzyna Dowbor z pewnością pęka z dumy. Jej syn Maciej jest dziś jednym z najpopularniejszych polskich prezenterów telewizyjnych. A córka Maria? Również odnosi sukcesy, lecz na innym polu zawodowym. Co więcej, jest też piękną, dorosłą kobietą. A wnioskujemy to po wspólnym zdjęciu Kasi i Marii. 

Zobaczcie też, co Maciej Dowbor mówił w rozmowie z Plotkiem o instagramowych żartach z Joanną Koroniewską:

Zobacz wideo

Katarzyna Dowbor pokazała zdjęcie z córką

Córka Katarzyny Dowbor przed laty borykała się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Bywało, że mdlała, często źle się czuła. W końcu okazało się, że nastolatka ma bardzo niską zawartość cukru we krwi. Na szczęście leczenie przyniosło efekty i dziś Maria czuje się już dobrze, aczkolwiek nadal musi przestrzegać diety. A co robi na co dzień? Studiuje psychologię i filozofię na Uniwersytecie Durham w Wielkiej Brytanii. Wydaje się więc, że o karierze w mediach nie ma więc mowy, ale kto wie, być może jeszcze w przyszłości Maria pójdzie w ślady mamy i starszego brata. 

Katarzyna Dowbor często publikuje w sieci zdjęcia swojej ukochanej córki, co też wydarzyło się i tym razem. Na jej Instagramie możemy zobaczyć, jak Maria tuli mamę. Piękny widok. 

 

Jeszcze kilka lat temu Dowbor chętnie zabierała swoją córkę na salony. Dzięki temu możemy też zobaczyć, jak Maria się zmieniła. Zdjęcia znajdziecie oczywiście w galerii. Ależ ona wyrosła!

DH