Joanna Horodyńska oceniła stylizację Roksany Węgiel. "Otoczenie nie nadążyło za tak szybką zmianą wizerunku"

Joanna Horodyńska wzięła pod lupę styl Roksany Węgiel. Według niej, nastoletnia wokalistka niczym nie odbiega od światowych gwiazd w jej wieku.
Zobacz wideo

Roksana Węgiel jest na fali popularności. Z małej dziewczynki, która wygrała "The Voice Kids", stała się dojrzalszą, choć dopiero 14-letnią wokalistką i właśnie wydała debiutancki album. Śpiewa poważne piosenki o miłości, udziela wywiadów, w których z rozwagą opowiada o życiu prywatnym i coraz częściej pojawia się na celebryckich imprezach. Na ściankach pozuje w kreacjach, które nie są typowe dla nastolatki, jednak show-biznes rządzi się swoimi prawami. Styl Roxi postanowiła ocenić specjalistka, czyli Joanna Horodyńska.

Joanna Horodyńska chwali Roksanę Węgiel

Stylistka na łamach magazynu "Party" zauważyła, że Roksana w szybkim tempie zmieniła wizerunek i nie wszyscy za tym nadążyli.

Otoczenie nie nadążyło za tak szybką zmianą wizerunku. Roksana z kwiatków na łące wskoczyła od razu na rozgrzaną ogniem scenę. Niektóre stylizacje wręcz wprowadzają nas w nerwowe stany. Szczerze: lubię ten dreszcz emocji niepokoju i to, że jest mocniej.

Co ciekawe, Horodyńska porównała Roksanę Węgiel do innych, światowych nastoletnich gwiazd i stwierdziła, że nie może się doczekać następnych metamorfoz wokalistki.

Przynajmniej nasza bohaterka zachowuje się jak światowa, nastoletnia gwiazda. Ma coś do powiedzenia i albo ktoś za nią pójdzie, a potem będzie z nią dorastał, albo zostanie w tyle. Punkowe akcenty i pazur mogą stanowić przyszły klimat jej kreacji. Wiadomo, że będzie on ulegał transformacjom, i powiem szczerze, że bardzo na nie czekam - oceniła Joanna Horodyńska w "Party".

ZOBACZ TEŻ: Roksana Węgiel rozstała się z chłopakiem? Sugerować ma to tekst jej najnowszej piosenki. "Jesteś bez szans. Chcę zapomnieć nas na dobre" 

My również zamierzamy obserwować, jak Roksana będzie się zmieniać.

JP