Joanna Horodyńska oceniła stylizację Roksany Węgiel. "Otoczenie nie nadążyło za tak szybką zmianą wizerunku"

Joanna Horodyńska wzięła pod lupę styl Roksany Węgiel. Według niej, nastoletnia wokalistka niczym nie odbiega od światowych gwiazd w jej wieku.
Zobacz wideo

Roksana Węgiel jest na fali popularności. Z małej dziewczynki, która wygrała "The Voice Kids", stała się dojrzalszą, choć dopiero 14-letnią wokalistką i właśnie wydała debiutancki album. Śpiewa poważne piosenki o miłości, udziela wywiadów, w których z rozwagą opowiada o życiu prywatnym i coraz częściej pojawia się na celebryckich imprezach. Na ściankach pozuje w kreacjach, które nie są typowe dla nastolatki, jednak show-biznes rządzi się swoimi prawami. Styl Roxi postanowiła ocenić specjalistka, czyli Joanna Horodyńska.

Joanna Horodyńska chwali Roksanę Węgiel

Stylistka na łamach magazynu "Party" zauważyła, że Roksana w szybkim tempie zmieniła wizerunek i nie wszyscy za tym nadążyli.

Otoczenie nie nadążyło za tak szybką zmianą wizerunku. Roksana z kwiatków na łące wskoczyła od razu na rozgrzaną ogniem scenę. Niektóre stylizacje wręcz wprowadzają nas w nerwowe stany. Szczerze: lubię ten dreszcz emocji niepokoju i to, że jest mocniej.

Co ciekawe, Horodyńska porównała Roksanę Węgiel do innych, światowych nastoletnich gwiazd i stwierdziła, że nie może się doczekać następnych metamorfoz wokalistki.

Przynajmniej nasza bohaterka zachowuje się jak światowa, nastoletnia gwiazda. Ma coś do powiedzenia i albo ktoś za nią pójdzie, a potem będzie z nią dorastał, albo zostanie w tyle. Punkowe akcenty i pazur mogą stanowić przyszły klimat jej kreacji. Wiadomo, że będzie on ulegał transformacjom, i powiem szczerze, że bardzo na nie czekam - oceniła Joanna Horodyńska w "Party".

ZOBACZ TEŻ: Roksana Węgiel rozstała się z chłopakiem? Sugerować ma to tekst jej najnowszej piosenki. "Jesteś bez szans. Chcę zapomnieć nas na dobre" 

My również zamierzamy obserwować, jak Roksana będzie się zmieniać.

JP

Więcej o:
Komentarze (31)
Joanna Horodyńska oceniła stylizację Roksany Węgiel. "Otoczenie nie nadążyło za tak szybką zmianą wizerunku"
Zaloguj się
 • Gość: babajaga

  Oceniono 20 razy 14

  Czyście wszyscy rozum postradali ? Ponoć 14-letnie dziecko jest pod opieką rodziców i broń
  boże aby ktoś to napastował i nie pojawił się jakiś pedofil, a tu proszę - robi się z 14-letniej
  dziewczyniny gwiazdę 1 sortu - ścianki, wyjazdy , rozstanie (!) z chłopakiem, śpiew o miłości...
  No nie za wcześnie ? Jak będzie miała 18 lat będzie stara i zużyta, albo żałosna jakich wiele.

 • Gość: ar

  Oceniono 10 razy 10

  "...albo ktoś za nią pójdzie, a potem będzie z nią dorastał, albo zostanie w tyle."
  Czyli Horodyńska nam mówi, że albo podążamy za Roksanką, albo grozi nam zacofanie:)))
  Dobre!
  Obawiam się, że pójście za radą Horodyńnskiej uwsteczni moje gusta muzyczne. Natomiast Roksana mogłaby sie z nich wiele nauczyć:)
  Tak to jest, jak rady daje ktoś znany z tego, ze jest znany. Laska pozbawione jakiś talentów, bazuje na dziwacznych strojach samomianując się stylistką, dlatego wypowiadajac się o Węgeil nie interesuje jej wokal, tylko szum wokół niej. Takie włąsne odbicie w lustrze.
  Tylko jest jedno ale, Węgiel faktycznie ma talent i kawał głosu, ale zamiast go szkolić i podnosić poziom, to zrobili z niej gwiazdkę sezonu, którą na syrenie dowożą na koncert i eksploatują do obrzydzenia.
  Jak nikt tego nie przerwie, to zostanie kolejną niedouczoną i muzycznie i edukacyjnie celebrytką od wszystkiego, która miał możliwości, ale je rozmieniła na drobne.

 • Gość: Ziuta

  Oceniono 15 razy 5

  Horodyńska wygląda jak stara, pomarszczona ropucha.

 • Gość: Miał węglowy

  Oceniono 5 razy 3

  Węgiel i dojrzała ??? Na głowe upadliscie ? Wystarczy poczytać jej wypowiedź dotyczący zatrzymania przez Policję. Szczeniakom sie już w glowie przewróciło. Do nauki gó...aro !

 • Gość: Trisoa

  Oceniono 4 razy 2

  Mądra z niej kobieta, bo popatrzcie na amerykańskie nastoletnie gwiazdy. Na przykład Kenzie Ziegler, Danielle Cohn czy Loren Gray, a jest ich znacznie więcej. Rozumiem że Polacy nie są do tego przyzwyczajeni, a Polska to nie Ameryka, ale trzeba jednak patrzeć na świat.

 • Gość: qwe

  Oceniono 8 razy 2

  czekam na transmisję z rozdziewiczenia, mam popcorn
  .
  .
  .
  chyba że się spóźniłam i "światowa gwiazda" już się pozbyła błony, w końcu jest przecież taka dorosła, dojrzała, robi karierę na dożynkach i już jednego chłopa rzuciła... za 5 minut będzie po 5 rozwodzie ;)

 • bob-budowniczy

  Oceniono 1 raz 1

  A co z W(p)ieniawą?

 • Gość: Sara

  Oceniono 1 raz 1

  Już była taka, która chciała za szybko dorosnąć i już dawno o niej nikt nie słyszał!

 • Gość: Gdzie jest granica?

  Oceniono 1 raz 1

  Czyli co, czas by zaczęła "Zaawansowane techniki flirtu" dla dzieci?

  Księżom się spodoba,jak widac "redaktorkom" Plotka też.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX