Maja Hyży wzięła ślub? Opublikowała niejednoznaczne zdjęcie. "Marzyłam, by założyć białą suknię"

Niedawno fani Mai Hyży spekulowali, że ich idolka znów jest singielką. Wiele wskazuje na to, że byli w błędzie. Wokalistka pochwaliła się wymownym zdjęciem, które sugeruje, że wyszła właśnie za mąż.

Maja Hyży zadebiutowała w polskim show-biznesie w 2013 roku, kiedy to razem z mężem wzięła udział w programie "X Factor". Dla Grzegorza program okazał się być trampoliną do sławy. Niestety, ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Piosenkarz zdążył już ułożyć sobie życie na nowo i od kilku lat jest jest związany z Agnieszką Popielewicz. Ostatnie zdjęcia Mai mogą wskazywać na to, że i ona ponownie stanęła na ślubnym kobiercu.

Zobacz wideo

Po rozstaniu z Grzegorzem Hyżym, Maja związała się z Mateuszem Wesołowskim. Do pewnego czasu para regularnie chwaliła się swoim uczuciem w mediach społecznościowych. Kilka miesięcy temu fani piosenkarki zauważyli jednak, że Maja i Mateusz przestali epatować swoją miłością. Co więcej, jej odpowiedzi na Instagramie sugerowały, że związek z deweloperem to już przeszłość.

Maja Hyży w ślubnej kreacji

Wygląda na to, że życie uczuciowe piosenkarki ma się znacznie lepiej, niż można było przypuszczać. Na jej Instagramie pojawiły się dwa zdjęcia, na których pozuje w białej kreacji.

 

Do myślenia daje też podpis pod jedną z fotografii.

Zawsze marzyłam, by założyć białą suknię i pójść z moim ukochanym przez życie... - ale biały kombinezon też może być - napisała Hyży.

Zdjęcie opatrzyła wymownymi hashtagami: #instawedding, #loveisintheair i #myhappytime. Myślicie, że Maja rzeczywiście jest już po ślubie? Jeśli tak, to gratulujemy i życzymy dużo miłości!