Kim Kardashian na MET Gali zachwyciła, ale na after party wyglądała niczym plastikowy posąg o nienaturalnej talii. A Kylie? Równie źle

Kim Kardashian i Kylie Jenner zaraz po MET Gali wyruszyły na oficjalne after party. Jak na gwiazdy światowego formatu przystało, postanowiły pokazać się w innych kreacjach. Niestety, to nie był dobry pomysł.

Najpierw gwiazdy gromadzą się na MET Gali, a potem przychodzi czas na after party. W tym roku na imprezie nie zabrakło naczelnych celebrytek Hollywood, czyli Kim Kardashian i Kylie Jenner. I choć na samej gali obie prezentowały się nadzwyczaj skromnie, to już na after party dały popis swoich możliwości. 

Zobacz wideo

MET Gala 2019. Kim Kardashian i Kylie Jenner na after party

Zacznijmy od Kim, która naprawdę zachwyciła nas na tegorocznej MET Gali. Wyglądała pięknie, a więcej na temat jej stylizacji przeczytacie TUTAJ. I to byłby już koniec komplementów, bo to, co zobaczyliśmy na after party, wprawiło nas w osłupienie. Kim miała na sobie lateksową, niebieską mini z maksymalnie głębokim dekoltem, do której dobrała również lateksowe i również niebieskie rękawiczki po same łokcie. Kreacja była opięta do tego stopnia, że patrząc na talię Kim, można jej współczuć. Jest niewyobrażalnie wąska. Jakim cudem? Chyba lepiej się nad tym nie zastanawiajmy. To jeszcze nie koniec. Spójrzcie też na tę fryzurę, a raczej srebrno-niebieski hełm, który także nie przypadł nam do gustu. 

Teraz czas na Kylie Jenner, która na after party postanowiła zawitać jako syrena. To chyba jedyne porównanie, jakie przychodzi nam do głowy, gdy patrzymy na jej zdjęcia. Turkusowa kreacja wykończona piórami oraz turkusowe włosy. Efekt? Trochę komiczny. 

Zgodzicie się? 

DH

Więcej o:
Komentarze (9)
Kim Kardashian na MET Gali zachwyciła, ale na after party wyglądała niczym plastikowy posąg o nienaturalnej talii. A Kylie? Równie źle
Zaloguj się
 • Gość: Henió

  Oceniono 10 razy 10

  DH, spytaj się kogos kto umi po angielshu, żeby Ci przetłumaczył ręcznie jaki był dress code aktualnej gali i co to w ogule jezt.

 • casperuno

  Oceniono 9 razy 9

  autorko. kicz, kicz i jeszcze raz kicz. to temat przewodni tej gali. czy ty się znasz na swojej profesji wiesz o czym piszesz?
  zgodzisz się?

 • Gość: Gostek Kostek

  Oceniono 7 razy 7

  To nie jest nadzwyczaj wąska talia tylko nadzwyczajnie wielka d.upa. Stąd iluzja

 • Gość: 123

  Oceniono 7 razy 7

  "W 1964 roku Susan Sontag opublikowała głośny esej Notes on Camp, w którym zawarła wypunktowane refleksje na temat zjawiska kampu oraz kampowego pojmowania "złej sztuki" – kiczu. Istotą kampu jest umiłowanie tego, co nienaturalne: a więc wszelkiej sztuczności i przesady. To rodzaj estetyzmu; czy raczej estetycznego sposobu widzenia, który nie widzi świata w kategoriach piękna, widzi go raczej w kategoriach sztuczności i stylizacji. Istnieje jednak nie tylko kampowy sposób patrzenia na rzeczy; kamp jest możliwy do rozpoznania w przedmiotach i wytworach kultury, a nawet w zachowaniach. Jako "kanon kampu" Sontag wymienia m.in. teledyski emitowane w Scopitone, Jezioro łabędzie, King Konga, komiksy o Flash Gordonie, elementy ubioru kobiet z lat 20. (boa z piór, suknie z frędzlami) etc. Sztuka określana jako kamp jest często sztuką dekoracyjną (nierzadko kosztem treści); bywa tak, że cała dziedzina sztuki jest określana jako kamp, np. balet czy opera. Wiele okazów kampu jest z "poważnego" punktu widzenia złą sztuką lub kiczem. Jednak dalej zastrzega: Nie wszystko jednak. Nie tylko, że kamp niekoniecznie musi być złą sztuką, ale sztuka, którą można określić jako kamp, czasem zasługuje na jak najpoważniejszą uwagę i podziw."
  Bardzo proszę.

 • Gość: Greta

  Oceniono 5 razy 3

  O co chodzi w tej gali? Przyłażą w jednych strojach, pozują do zdjęć, po czym się przebierają w inne i idą na afterparty? To wszystko?

 • Gość: Jxmd

  Oceniono 5 razy 3

  Wyciela zebra. Tak jak Cher, dawno temu.

 • Gość: Umyć

  Oceniono 3 razy 1

  Dramat

 • basiasara

  0

  Kim i jej siostry wyglądały zjawiskowo , a Pani chyba nie wie o czym pisze !!! Proszę się dowiedzieć jaka jest myśl przewodnia tej GALI.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX