Syn Dominiki Tajner w ciężkim stanie trafił do szpitala. Jest oświadczenie. "Maks walczy o zdrowie"

Syn Dominiki Tajner, Maksymilian, przebywa obecnie w szpitalu. Według ustaleń "Super Expressu", stan 13-latka jest ciężki. Teraz w sieci pojawiło się oświadczenie wydane w imieniu Dominiki.

Dziś o poranku pisaliśmy, że syn Dominiki Tajner trafił do szpitala. Tę smutną wiadomość gwiazda miała potwierdzić w rozmowie z portalem Plejada.pl. Niestety, wszelkie doniesienia mediów okazały się prawdą. 13-letni Maksymilian walczy o zdrowie. W imieniu Dominiki zostało wystosowanej w tej sprawie oświadczenie.

Zobacz wideo

Dominika Tajner dziękuje za wsparcie. Jej syn przebywa w szpitalu

Na profilu Dominiki na Instagramie ukazał się post, który zawiera oświadczenie na temat stanu zdrowia jej syna. Czytamy w nim: 

W imieniu Dominiki Tajner i jej najbliższych, dziękujemy za słowa wsparcia, modlitwę i pozytywną energię, które dostajemy od Was. To bardzo ważne w czasie, kiedy Maks walczy o zdrowie. Jednocześnie prosimy, szczególnie media o uszanowanie trudnego dla wszystkich czasu. Lekarze, pielęgniarki i cały personel szpitala robią wszystko, co możliwe, żeby uzdrowić Maksia i wszystkie dzieci, które tego potrzebują. To cudowni ludzie, dlatego proszę raz jeszcze, żeby nie snuć krzywdzących teorii.
 

Maks, jesteśmy z Tobą. Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia. 

DH

Więcej o: