Radosław Majdan uczy 9-letniego syna Małgorzaty Rozenek prowadzić auto. Internauci apelują: Włączcie wyobraźnię

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan spędzają święta wielkanocne u rodziców "Perfekcyjnej". W ich mediach społecznościowych regularnie pojawiają się nowe zdjęcia i filmiki. Jeden z nich oburzył fanów.

Małgorzata Rozenek w tym roku postawiła na rodzinne święta u swoich rodziców. Gwiazda TVN zatęskniła za tradycyjną polską Wielkanocą. Na Instagramie od kilku dni pokazuje, jak spędza czas z najbliższymi. Ostatnio opublikowała filmik, na którym widać, jak Radosław Majdan uczy jednego z jej synów prowadzić samochód.

Zobacz wideo

Radosław Majdan uczy syna Małgorzaty Rozenek prowadzić auto. Zachował się nieodpowiedzialnie?

Małgorzata Rozenek pochwaliła się fanom wyjątkowym nagraniem. Widać na nim 9-letniego Tadeusza, który siedzi na na kolanach Radosława i kieruje jadącym samochodem. Chłopiec wyjątkowo wczuł się w rolę, również Majdan był zaaferowany. Małgosia nie kryła radości z tego faktu.

Wewnętrzna droga. Pięć na godzinę, a poczuł się jak Lewis Hamilton od tego też są święta – napisała pod filmem.
 

Pod wpisem pojawiło się wiele skrajnych komentarzy. Większość osób zachwycało się cierpliwością Radka do chłopca.

Pan Radek to jednak jest w porządku gość. Facet na poziomie. Jego podejście do dzieci jest na najwyższym poziomie. Czapki z głów Radziu.
Radziu mógłby być instruktorem jazdy. Cierpliwość, spokój i opanowanie.

Jednak pojawiły się też głosy, że zachowanie było skrajnie nierozsądne.

Nieodpowiedzialne, nawet przy małej prędkości Pan Radosław zapięty, a dziecko? Ostatnio takiego nieodpowiedzialnego Pana zatrzymałam i kazałam dziecko zapiąć do fotelika, włączcie wyobraźnię, proszę - zaapelowała jedna z internautek.

Zgadzacie się z jej uwagą?

AD

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.