Deva Cassel, córka Moniki Bellucci wystąpi w reklamie. To kopia pięknej mamy

Deva Cassel ma zaledwie 14 lat, ale jest córką Moniki Bellucci i Vincenta Cassela, a to już połowa drogi do sukcesu. Dziewczyna niebawem wystąpi w reklamie Dolce&Gabbana. Śmiało można powiedzieć, że jest kopią własnej matki.

Deva Cassel urodziła się w 2004 roku i dzisiaj chyba nikt już nie ma wątpliwości, po kim odziedziczyła urodę. Jest córką znanych rodziców i korzysta z możliwości, jaką dał jej los. Deva została gwiazdą nowej kampanii Dolce&Gabbana. Na planie zdjęciowym młodziutkiej modelce towarzyszyła matka, Monica Bellucci. Obie panie są do siebie łudząco podobne.

Deva Cassel - córka Moniki Bellucci i Vincenta Cassela - w kampanii Dolce&Gabbana

Fotoreporterzy uchwycili Devę na planie zdjęciowym do najnowszej kampanii Dolce&Gabbana. Efekty prac zobaczymy zapewne w najbliższych miesiącach. Zdjęcia robiono w jednym z najdroższych hoteli na świecie: Palazzo Avino w Ravello we Włoszech. Na planie zdjęciowym obecna była również mama Devy Cassel, Monica Bellucci.

Monica Bellucci i Vincent Cassel

Monica Bellucci i Vincent Cassel byli jednym z najbardziej stabilnych małżeństw w showbiznesie. Kiedy w 2013 roku ogłosili, że się rozwodzą, trudno było w to uwierzyć. Bellucci i Cassel byli małżeństwem 14 lat, zaś parą 18. Doczekali się dwóch córek - Devy i Leonie, które wciąż razem wychowują.

Monica Bellucci i Vincent Cassel wiedli wspólne ale jednak osobne życie. Pomimo małżeństwa, para nie mieszkała ze sobą, pracowali w różnych miejscach na świecie, mieli dwa osobne domy - jeden w Paryżu, drugi w Rzymie.

Dziś Monica Bellucci łączona jest z Nicolasem Lefebre. Dzieli ich 18 lat. A co u Vincenta Cassela? On również ma już nową partnerkę. Cassel i 21-letnia Tina Kunakey spodziewają się dziecka.

Zobacz wideo

MAW

Więcej o:
Komentarze (17)
Deva Cassel, córka Moniki Bellucci wystąpi w reklamie. To kopia pięknej mamy
Zaloguj się
 • Gość: ech

  Oceniono 30 razy 30

  kolejne dziecko celebrytów, to się robi naprawdę nudne, modeling, aktorstwo, reklama, wszędzie kontrakty, zlecenia, kasa i sława zostają w rodzinie, a gawiedź ma tylko patrzeć, zachwycać się (piękna? seksowna? podobna do matki/ojca?) i KUPOWAC, KUPOWAC, KUPOWAC, żeby utrzymywać ten cały cyrk,
  mam tego dość

 • Gość: Juk

  Oceniono 23 razy 19

  W reklamie ladna, ale to photoshop i makijaz
  Na zywo przecietna, nawet brzydka

 • Gość: ja

  Oceniono 19 razy 17

  matka ładniejsza

 • tfurczyni

  Oceniono 15 razy 15

  Nie, nie jest żadną kopią matki, poza kolorem włosów. Nie, nie jest równie fascynująca ani równie piękna. Jest nieco zacukanym dzieciakiem, z którego twarzy nie bije nic, ani urok, ani tajemnica, ani wewnętrzne piękno, których biedulka jeszcze się nie dorobiła, bo od gier komputerowych to raczej nie rośnie, tylko maleje

 • Gość: gość

  Oceniono 17 razy 13

  Matka piękniejsza

 • Gość: pffff

  Oceniono 15 razy 11

  Do mamusi to jej sporo brakuje, , wygląda na taka ciut niedorozwiniętą.

 • Gość: Gość

  Oceniono 23 razy 11

  Niestety jest podobna do ojca.

 • iarna

  Oceniono 9 razy 9

  "Deva Cassel ma zaledwie 14 lat, ale jest córką Moniki Bellucci i Vincenta Cassela, a to już połowa drogi do sukcesu"
  A ja twierdzę że 99%

 • Gość: GOSC

  Oceniono 4 razy 4

  Deva owszem ladna i podobna do Matki ale nie jest tak piekna i zjawiskowa jak jej MAMA _niestety >>>

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX