Deva Cassel, córka Moniki Bellucci wystąpi w reklamie. To kopia pięknej mamy

Deva Cassel ma zaledwie 14 lat, ale jest córką Moniki Bellucci i Vincenta Cassela, a to już połowa drogi do sukcesu. Dziewczyna niebawem wystąpi w reklamie Dolce&Gabbana. Śmiało można powiedzieć, że jest kopią własnej matki.

Deva Cassel urodziła się w 2004 roku i dzisiaj chyba nikt już nie ma wątpliwości, po kim odziedziczyła urodę. Jest córką znanych rodziców i korzysta z możliwości, jaką dał jej los. Deva została gwiazdą nowej kampanii Dolce&Gabbana. Na planie zdjęciowym młodziutkiej modelce towarzyszyła matka, Monica Bellucci. Obie panie są do siebie łudząco podobne.

Deva Cassel - córka Moniki Bellucci i Vincenta Cassela - w kampanii Dolce&Gabbana

Fotoreporterzy uchwycili Devę na planie zdjęciowym do najnowszej kampanii Dolce&Gabbana. Efekty prac zobaczymy zapewne w najbliższych miesiącach. Zdjęcia robiono w jednym z najdroższych hoteli na świecie: Palazzo Avino w Ravello we Włoszech. Na planie zdjęciowym obecna była również mama Devy Cassel, Monica Bellucci.

Monica Bellucci i Vincent Cassel

Monica Bellucci i Vincent Cassel byli jednym z najbardziej stabilnych małżeństw w showbiznesie. Kiedy w 2013 roku ogłosili, że się rozwodzą, trudno było w to uwierzyć. Bellucci i Cassel byli małżeństwem 14 lat, zaś parą 18. Doczekali się dwóch córek - Devy i Leonie, które wciąż razem wychowują.

Monica Bellucci i Vincent Cassel wiedli wspólne ale jednak osobne życie. Pomimo małżeństwa, para nie mieszkała ze sobą, pracowali w różnych miejscach na świecie, mieli dwa osobne domy - jeden w Paryżu, drugi w Rzymie.

Dziś Monica Bellucci łączona jest z Nicolasem Lefebre. Dzieli ich 18 lat. A co u Vincenta Cassela? On również ma już nową partnerkę. Cassel i 21-letnia Tina Kunakey spodziewają się dziecka.

Zobacz wideo

MAW

Więcej o:
Copyright © Agora SA