65-letni Apoloniusz Tajner wkrótce zostanie ojcem. Jego partnerka jest młodsza o 36 lat

Apoloniusz Tajner oraz Izabela Podolec zostaną rodzicami. Jak donosi "Super Express", były trener skoczków narciarskich ponownie będzie ojcem.

Co za nowina - Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec mają powody do radości. Według ustaleń "Super Expressu" para wkrótce powita na świecie dziecko. Warto w tym miejscu dodać, że dzieli ich spora różnica wieku. On ma 65 lat, ona 29. Ale jak widać, nie stanowiło to dla nich przeszkody w założeniu rodziny. 

Zobacz wideo

Apoloniusz Tajner zostanie ojcem

Jak donosi tabloid, poród jest zaplanowany w okresie wakacji. Płeć dziecka owiana jest na tę chwilę tajemnicą. Przypomnijmy także, że Apoloniusz jest ojcem 36-letniego Tomisława oraz 40-letniej Dominiki. Jest również dziadkiem Maksymiliana oraz Sary. Teraz jego rodzina ponownie się powiększy. 

Gratulujemy. 

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec

Apoloniusz i Izabela poznali się w pociągu relacji Kraków - Warszawa. Gdy do przedziału, w którym siedziała 21-letnia wówczas dziewczyna wszedł Tajner, ona nie wiedziała, kim jest. Pomyliła go nawet z aktorem serialu "Na Wspólnej". Nie zaiskrzyło pomiędzy nimi od razu. Zaczęli jednak poznawać się bliżej i w końcu postanowili rozpocząć wspólne życie. 

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.