65-letni Apoloniusz Tajner wkrótce zostanie ojcem. Jego partnerka jest młodsza o 36 lat

Apoloniusz Tajner oraz Izabela Podolec zostaną rodzicami. Jak donosi "Super Express", były trener skoczków narciarskich ponownie będzie ojcem.

Co za nowina - Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec mają powody do radości. Według ustaleń "Super Expressu" para wkrótce powita na świecie dziecko. Warto w tym miejscu dodać, że dzieli ich spora różnica wieku. On ma 65 lat, ona 29. Ale jak widać, nie stanowiło to dla nich przeszkody w założeniu rodziny. 

Zobacz wideo

Apoloniusz Tajner zostanie ojcem

Jak donosi tabloid, poród jest zaplanowany w okresie wakacji. Płeć dziecka owiana jest na tę chwilę tajemnicą. Przypomnijmy także, że Apoloniusz jest ojcem 36-letniego Tomisława oraz 40-letniej Dominiki. Jest również dziadkiem Maksymiliana oraz Sary. Teraz jego rodzina ponownie się powiększy. 

Gratulujemy. 

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec

Apoloniusz i Izabela poznali się w pociągu relacji Kraków - Warszawa. Gdy do przedziału, w którym siedziała 21-letnia wówczas dziewczyna wszedł Tajner, ona nie wiedziała, kim jest. Pomyliła go nawet z aktorem serialu "Na Wspólnej". Nie zaiskrzyło pomiędzy nimi od razu. Zaczęli jednak poznawać się bliżej i w końcu postanowili rozpocząć wspólne życie. 

DH

Więcej o:
Komentarze (212)
Choć 65-letni Apoloniusz Tajner jest już dziadkiem, to wkrótce znów zostanie ojcem. Wraz z młodszą partnerką spodziewają się dziecka
Zaloguj się
 • Gość: 8877

  Oceniono 115 razy 89

  Ta jego partnerka wygląda raczej jal by ją poznał na pakingu przydrożego baru.

 • siwywaldi

  Oceniono 71 razy 65

  Jaja to dopiero będą, jak wyjdzie, ze ten potomek będzie miał zielone lub czerwone włosy i po urodzeniu zamiast zapłakać, zaśpiewa.... :-))

 • Gość: Maria

  Oceniono 81 razy 61

  Co tu komentować,poprostu Żenada.Dziecko lat 10 tatuś 75, dziecko 20 tatuś 85

 • Gość: illusja

  Oceniono 87 razy 59

  Dziewucha puszcza się ze starym prykiem dla kasy zamiast pójść do pracy i zarobić samodzielnie pieniądze. Gardzę takimi kobietami, to wstyd , że ona reprezentuje tą samą płeć. Trochę godności dziewczyno!

 • bonenecklace

  Oceniono 59 razy 57

  Pewnie, że są związki dużo starszych mężczyzn z młodszymi kobietami, czasem o kilkadziesiąt, kilkanaście lat. Jednak w tym przypadku majętność Tajnera jest głównym powodem związania się z tak drastycznie młodą kobietą. Jest to niesmaczne i niestety nie przynosi chluby tej pani. Tajner to buraczany chłopek-roztropek, ale widać kobietom nie przeszkadza jego abnegacja intelektualna, ważne że ma pieniądze.

 • stalinmourinho

  Oceniono 55 razy 53

  Tajner z Kondratem i Strasburgerem będą chodzić wraz z pociechami do piaskownicy.
  Super!

 • siwywaldi

  Oceniono 62 razy 44

  Żona pana Tajnera ma 29 lat, a jego dzieci odpowiednio:36 (Tomisław) i 40 (Dominika).
  Czyli wychodzi, że dzieci będą mieć matkę MŁODSZĄ od siebie. Rzecz zaiste warta Nobla... :-))

 • Gość: JJJ

  Oceniono 37 razy 37

  A co miało zaiskrzyć jak zobaczyła starego dziada bez charakteru. Dopiero dowiadując się, że jest prezesem i pieniążków dużo na koncie to wtedy aż jej oczy zapłonęły i tak narodziła się prawdziwa miłość.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX