Jennifer Lopez i Alex Rodriguez dopiero się zaręczyli, a mężczyzna już został oskarżony o zdradę. "Biedna, nie ma pojęcia, kim on tak naprawdę jest"

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez od soboty są narzeczeństwem. Wiele wskazuje jednak na to, że świętowanie nie potrwa zbyt długo. Wszystko za sprawą tego, że amerykański baseballista został posądzony o romans.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez miesiąc temu świętowali drugą rocznicę swojego związku. Teraz przyszedł więc czas na kolejny krok. 10 marca amerykański baseballista oświadczył się pięknej wokalistce, która zaręczyny oczywiście przyjęła, a tą radosną nowiną od razu pochwaliła się na Instagramie. Wydawać by się mogło, że tak romantycznej chwili już nic nie jest w stanie im zepsuć. A jednak... Jak donoszą zagraniczne media, Alex Rodriguez został posądzony o zdradę Jennifer Lopez

Zobacz wideo

Alex Rodriguez zdradzał Jennifer Lopez? 

Takie oskarżenie rzucił były członek drużyny baseballowej Major League, Jose Canseco. Sportowiec zarzucił Alexowi, że zdradzał swoją nową narzeczoną z jego byłą żoną, Jessicą Canseco. Co więcej, oznajmił to wszystkim w kilku wpisach na Twitterze.

Biedna Jennifer, nie ma pojęcia, kim on tak naprawdę jest. 

Jose dodał również, że był świadkiem rozmowy telefonicznej między swoją byłą żoną, a właśnie Alexem. Na Twitterze nie szczędził bardzo mocnych określeń pod adresem byłego kolegi z boiska. 

Alex Rodriguez, przestań być kawałkiem g**na. Przestań zdradzać Jennifer - pisał.

Co więcej, Jose jest chyba na tyle pewien swoich oskarżeń, że wyzwał Alexa do bójki. 

Alex wyzywam się do bokserskiej walki na macie MMA, kiedy tylko chcesz.

To jednak nie wszystko. Jose wyznał także, że jest nawet w stanie poddać się badaniu wariografem, czyli wykrywaczem kłamstw, tylko po to, by udowodnić, że nie rozsiewa plotek

Nie ma co ukrywać, z jego ust padły mocne oskarżenia. Czy Alex Rodriguez postanowi teraz odpowiedzieć na zaczepki byłego kolegi z drużyny? Mamy nadzieję, że tak. Mamy również nadzieję, że nie okażą się one prawdą, gdyż wówczas Jennifer miałaby na swoim koncie kolejny już nieudany związek. 

Wierzycie mu? 

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.