Anna Lewandowska zabrała Klarę na mecz Roberta. Uwagę zwraca kurteczka dziewczynki. "Jakie to jest słodkie!"

Anna Lewandowska pojawiła się na meczu, w którym grał Robert. Trenerka na stadion zabrała córkę Klarę. Dziewczynka miała na sobie uroczą kurtkę w biedronki.
Zobacz wideo

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski są na co dzień bardzo zapracowani i rzadko mogą spędzić ze sobą dużo czasu. Dlatego, gdy tylko nadarzy się okazja, trenerka fitness kibicuje mężowi podczas jego meczów. Tym razem na trybunach pojawiła się wraz z ich córeczką.

ZOBACZ: Robert Lewandowski pokazał, jak bawi się z córką. Internauci zwrócili uwagę na skarpetę Klary. "Podarte"

Klara Lewandowska kibicuje tacie na meczu

Córka jest dla Lewandowskich oczkiem w głowie. Dziewczynka w maju tego roku skończy dopiero dwa latka, jednak jest już świadoma, że jej tata jest znanym na całym świecie piłkarzem. Robert w wywiadzie z Anitą Werner wyznał, że Klara często mu dopinguje:

Potrafi powiedzieć: Tata, gol! - zdradził Lewandowski.

Nic więc dziwnego, że Anna Lewandowska zabrała córeczkę na mecz Bayern Monachium - Hertha Berlin. Trenerka fitness zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym widać, jak obie kibicują Robertowi. Klara ma na sobie różową kurtkę w biedronki, która bardzo spodobała się internautom. W komentarzach pojawiło się wiele słów zachwytu:

 
Najpiękniejsze!
Jaka urocza kurteczka.
Biedroneczka! Uroczo wyglądacie.
Jejku, Klarcia jaka już duża. Dzieci rosną zdecydowanie za szybko!
I ta mała biedronka tak spokojnie obejrzała cały mecz? WOW!
Jakie to jest słodkie!
Cudownie wyglądacie!
Ale miło się na Was patrzy.
Najwierniejszy mały kibic.
Myślę, że musi to być niesamowite przeżycie dla dziecka, jak widzi swojego tatę w takim wydaniu. Jest jakaś w tym magia.

Nam również bardzo się podoba stylizacja Klary. Jest naprawdę urocza.

JP