Meghan Markle popełnia kolejny błąd. Internauci obawiają się, że może przedwcześnie urodzić. Stawiają też odważną tezę

Meghan Markle w kwietniu zostanie matką. Jednak księżna na zamierza zwalniać tempa. Właśnie planuje służbowy lot do Maroka. Internauci biją na alarm i obawiają się o jej ciążę.

Poród Meghan Markle planowany jest na kwiecień tego roku. Skoro termin narodzin kolejnego "royal baby" zbliża się wielkimi krokami, to nic dziwnego, że Brytyjczycy martwią się o zdrowie księżnej. Tym bardziej, że Meghan w ogóle się nie oszczędza i regularnie pojawia się na oficjalnych spotkaniach. Żona księcia Harry'ego dała właśnie internautom kolejny powód do zmartwień.

Zobacz wideo

Meghan Markle może przedwcześnie urodzić?

Takie pytanie coraz częściej zadają internauci, którzy są zaniepokojeni nadmierną  aktywnością Meghan. Za dwa tygodnie Markle razem z księciem Harrym odwiedzą Maroko. Plan dwudniowej podróży nie został przyjęty zbyt ciepło przez Brytyjczyków. Pojawiło się wiele komentarzy, które sugerują, że żadna kobieta ciężarna na kilka miesięcy przed porodem nie powinna latać samolotem.

Fani rodziny królewskiej obawiają się, że gwałtowna zmiana ciśnienia może wywołać przedwczesny poród. Pojawiły się też głosy sugerujące, że skoro Meghan nie obawia się konsekwencji swoich wojaży, to może jednak udaje ciążę.

A jakie jest wasze zdanie?

AD

Więcej o: