Monika Zamachowska pokazała zdjęcie zrobione tuż po zabiegu medycyny estetycznej. Odważnie!

Monika Zamachowska przyznała się do korzystania z medycyny estetycznej. Dziennikarka pokazała też zdjęcie zrobione tuż po zabiegu.
Zobacz wideo

Wiele polskich gwiazd korzysta z zabiegów medycyny estetycznej, ale niewiele się do tego przyznaje. Monika Zamachowska nie ma problemu z tym, że stosuje zabiegi upiększające. Okazuje się jednak, że nie zawsze takie doświadczenia miały szczęśliwy finał.

Monika Zamachowska o poprawianiu urody

Dziennikarka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje tuż po zrobieniu zabiegu upiększającego. Jednocześnie gwiazda ostrzegła fanów przed "specjalistami", którzy udają profesjonalnych lekarzy.

Poprosiłam o zdjęcie z panią dr Anią Suwalską, żeby Wam powiedzieć: uważajcie na oszustów, którzy udają specjalistów medycyny estetycznej. Pani doktor jest lekarzem ze specjalizacją dermatologiczną. Wchodzę do niej do gabinetu, zamykam oczy i się relaksuję, bo wiem że nie zrobi mi krzywdy i nawet mezoterapia (której bardzo nie lubię) będzie prawie przyjemna
 

Jednak internauci zwrócili uwagę na to, że opis zdjęcia brzmi, jakby Monika miała zastrzeżenia do pani doktor, która pozuje z dziennikarką na zdjęciu:

Ten post brzmi trochę tak, jakby pani doktor ze zdjęcia była oszustką...
Mam nadzieję, że jednak tak nie brzmi. Chociaż rozumiem, że czytanie ze zrozumieniem nastręcza pewnych trudności - odpowiedziała z przekąsem Monika.

Tak czy inaczej, podziwiamy Monikę za odwagę. W końcu nie każda gwiazda przyznałaby się do korzystania z medycy estetycznej i nie każda pokazałaby zdjęcie po zabiegu!

KS

Więcej o: