Anna Wintour oceniła suknię ślubną Meghan Markle. Takich słów nie spodziewaliśmy się po naczelnej "Vogue'a"

Anna Wintour od 31 lat rządzi żelazną ręką w amerykańskim "Vogue'u". Jest znana ze swoich surowych opinii, ale zapytana o Meghan Markle, wypowiedziała się zaskakująco pozytywnie.
Zobacz wideo

Meghan Markle niewątpliwie wyznacza modowe trendy. Księżna regularnie zachwyca stylizacjami i inspiruje kobiety na całym świecie. Przypomnijmy, że ukochana Harry'ego wydaje jednak sporo pieniędzy, aby tak wyglądać. Media donoszą, że w minionym roku wydała na ubrania prawie dwa miliony złotych. 

Anna Wintour oceniła suknię ślubną Meghan Markle

Pierwszą stylizacją Meghan, o której mówił cały świat, była jej suknia ślubna. Kreacja nie wszystkim przypadła do gustu. Wiele osób uznało, że materiał wyglądał na pognieciony i dodawał Markle kilka dodatkowych kilogramów. 

Tymczasem ślubną stylizację księżnej oceniła Anna Wintour, redaktor naczelna amerykańskiego "Vogue'a" znana nie tylko ze swego bezbłędnego wyczucia stylu, ale też surowych ocen. O stylizacji ślubnej księżnej Sussex wypowiedziała się jednak bardzo pochlebnie, co trochę nas zaskoczyło. Na Vogue.com odpowiedziała na pytania czytelników. Kiedy jedna z kobiet zapytała dziennikarkę o to, co uważa o księżnej, ta odpowiedziała krótko:

Myślę, że jest niesamowita.

Okazuje się też, że znawczyni mody jest zachwycona ślubną stylizacją Meghan:

Ta kreacja była wyrafinowana, elegancka, dorosła. Fakt, że zdecydowała się sama iść do ołtarza świadczy o tym, że jest odważną, niezależną kobietą. 

Nie mamy wątpliwości, że te słowa ucieszą Markle! 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS