Meghan Markle w minionym roku wydała na ubrania fortunę! Eksperci porównali wydatki jej i Kate. Różnica bije po oczach

Meghan Markle wydaje na ubrania horrendalne sumy. Księżna Kate nie jest już tak rozrzutna.

Meghan Markle szturmem wdarła się do rodziny królewskiej. Wychodząc za mąż za księcia Harry'ego w jednej chwili stała się obiektem zainteresowania mediów na całym świecie. Uwagę od samego początku wzbudzał styl księżnej Sussex. Teraz okazuje się, że Meghan wydaje na swoje stylizacje naprawdę duże pieniądze.

Zobacz wideo

Meghan Markle wydaje fortunę na ubrania

O analizę wydatków czternastu europejskich księżnych i królowych pokusiła się grupa ekspertów od mody Unidentified Fashion Object No More. Okazuje się, że Meghan wydała w minionym roku na ubrania ponad 427 tys. funtów, czyli prawie dwa miliony złotych. Przyznacie, że kwota ta przyprawia o zawrót głowy.

Z raportu wynika również, że dużo rozsądniej pieniądze inwestuje księżna Kate. Otóż żona księcia Williama znalazła się na czwartym miejscu rankingu, wydając w ubiegłym roku 71 tys. funtów, czyli ponad 340 tys. złotych. 

 

Jak widać, garderoba Markle kosztuje rodzinę królewską sporo. Mimo że Meghan wydaje na ubrania pokaźną sumę, to jednak nie jest w stanie uchronić się przed modowymi wpadkami. Przypomnijmy, że w trakcie służbowej podróży po Nowej Zelandii księżna Sussex pokazała się w plisowanej spódnicy, która ze względu na prześwitujący materiał odsłoniła jej majtki. Innym razem postawiła na kreację, spod której wystawała duża metka

Co sądzicie o guście Meghan Markle? Czy te stylizacje rzeczywiście są warte aż takich pieniędzy? 

DH

Więcej o: