Krupa reklamuje obóz dla influencerów. "Żenada! Za takie pieniądze?". Sprawdzamy, za co właściwie ta cena

Joanna Krupa zareklamowała na swoim Instagramowym profilu tygodniowy obóz dla "przyszłych gwiazd internetu". W sieci nie brakuje krytyki.

Popularność, a tym samym wartość influencerów rośnie w zabójczym tempie. Zwiększające się sukcesywnie stawki za współpracę z twórcami internetowymi powodują, że coraz więcej młodych ludzi pragnie w ten sposób zarabiać na życie.

Rynek postanowił zatem odpowiedzieć na potrzeby młodych aspirujących. W sieci co rusz pojawiają się kolejne artykuły o tym, jak zdobyć popularność w internecie. Teraz w celu odpowiedzi na to pytanie pojawiła się nowa oferta. To obóz dla młodych influencerów, który reklamuje na swoim Instagramowym profilu Joanna Krupa

Joanna Krupa reklamuje obóz dla influencerów

Dowiesz się, jak zyskać popularność w sieci, ale także jak radzić sobie z ciemną stroną, jak weryfikować fake newsy, co i kiedy wrzucać na IG, jak nagrywać wideo na YT - reklamuje wyjazd Krupa.

Post z Instastory Joanny KrupyPost z Instastory Joanny Krupy Screen / Instagram / Joanna Krupa

Za tydzień pobytu na obozie trzeba zapłacić 1999 złotych, wobec czego w komentarzach na Facebooku nie brakuje krytycznych opinii. Na wyjeździe uczestnicy spotkają się m.in. z Tomaszem "Gimperem" Działowym, Kingą "Kompleksiarą" Sawczuk czy też z Dominikiem Rupińskim.

2 tysiące za naukę robienia selfie - czytamy.
Żenada! Lepiej te pieniądze przeznaczyć na coś wartościowego, co pozwoli rozwijać talenty! Obóz sportowy, taneczny, językowy... ale influencer?
Podstawówka będzie się jarać. Biedne te dzieci.
Niewyobrażalne g****o. Kim są rodzice, którzy płaca za to pieniądze i pchają dzieci w ten badziew?
Za takie pieniądze?! - dziwią się komentujący. 

Warto jednak wspomnieć, że bazą Influencer Camp jest pięciogwiazdkowy hotel Marina w miejscowości Siła. Zatem jeśli chodzi o koszt wyjazdu, nie wydaje się być on zaporowy. Ceny za typowy obóz rozrywkowy dla młodzieży (bez zajęć szkolących) wahają się w okolicach 1600 - 2500 złotych. A cena za jeden nocleg w tym miejscu na własną rękę to koszt około 300 - 400 złotych w zależności od wyboru pokoju.

Co do merytoryczności samych kursów... jest popyt, jest podaż. Organizatorzy na takim wyjeździe z pewnością wyjdą na plusie.

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>>>

Więcej o:
Komentarze (27)
Krupa reklamuje obóz dla influencerów. "Żenada! Za takie pieniądze?". Sprawdzamy, za co właściwie ta cena
Zaloguj się
 • Oceniono 15 razy 15

  Za wszystko trzeba kiedyś zapłacić. Za głupotę obecnych czasów też. Podobnie jak płacimy za wytrzebienie w Polsce inteligencji technicznej. Dziś nie ma kto ciągnąć kraj w XXI wieku, bo kto to zrobi? Specjaliści od marketingu? Historycy? Pseudo ekonomiści? I jeszcze na dodatek TO. Influencerzy. W tym samym czasie Chińskie dzieci uczą się po nocach matematyki. Kto wygra przyszłość? Retoryczne pytanie. Nasi influencerzy pod wodzą Krupy z gołym tyłkiem. W tle będzie wyć Górniak a całość "okrasi" Małgonia Rozenek wierzchem na Majdanie. Nikt nam nie podskoczy.

 • Gość: ewa

  Oceniono 9 razy 9

  Idiotów nie brakuje, zapłacą za barachło.

 • wikal

  Oceniono 8 razy 8

  Nie wiem czy pani Krupa jest idiotką, wątpię. Ale że uwielbia ją udawać - to pewne.

 • Gość: Sara

  Oceniono 8 razy 8

  Obóz powinien się nazywać "jak robić żeby zarobić, a się nie narobic". Szukają głupich na lato i znajdują mądrych inaczej....

 • Gość: Tiaaaa

  Oceniono 4 razy 4

  influencer, snickers, asap, dizajn, polska język trudna język

 • eend

  Oceniono 4 razy 4

  Każdy znajdzie swoje "owieczki" do strzyżenia, to kwestia zawartości czaszek u owieczek. Mnie trzeba by zapłacić za pobyt na takim "obozie", i to musiałaby być znacząca kwota ...

 • zalep

  Oceniono 4 razy 4

  ...i kamieni k upa.

 • T. S.

  Oceniono 6 razy 2

  Przecież influenca to grypa. Czyżby to było miejsce kwarantanny dla zagrypionych "antyszczepionkowców"?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX