Idris Elba wybrany na najseksowniejszego mężczyznę świata! Jego reakcja najlepsza. "Bez żartów! Naprawdę?"

Brytyjski aktor Idris Elba został wybrany przez magazyn "People" na najseksowniejszego mężczyznę 2018 roku.

Niezmiennie od 1985 roku magazyn "People" wybiera co roku najseksowniejszego mężczyznę świata. Taki tytuł ma już na swoim koncie Dwayne Johnson, David Beckham, Brad Pitt, Adam Levine i wielu, wielu innych. 

Najseksowniejszy mężczyzna 2018 roku

Tymczasem okazuje się, że najseksowniejszym mężczyzną 2018 roku został Idris Elba! Brytyjski aktor pojawił się z tego tytułu na okładce najnowszego numeru magazynu "People". A jak zareagował na informację, że to właśnie on jest tym najseksowniejszym?

W pierwszej chwili pomyślałem: "bez żartów, naprawdę?". Spojrzałem w lustro, sprawdziłem jak się prezentuję i uznałem, że faktycznie wyglądam dziś dość sexy. Ale mówiąc szczerze, to miłe uczucie. To była miła niespodzianka, podbudowująca ego - powiedział Elba.

Idris Elba - kim jest?

Idris ma 46 lat i jest popularnym, brytyjskim aktorem. Na swoim koncie ma role w takich produkcjach, jak: "Prometeusz", "Mroczna wieża", "Luther", "Gra o wszystko" i "Thor".

Elba miał kiedyś żonę. W jednym z wywiadów wyznał, że jest to wspaniała kobieta, jednak mieli zupełnie różne cele życiowe, dlatego postanowili się rozstać. Owocem tego związku jest córka, Isan.

Jak Wam się podoba Idris? :)

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o: