Gwyneth Paltrow wzięła ślub w tajemnicy. Teraz pokazała pierwsze zdjęcie. Jej suknia jest obłędna!

Gwyneth Paltrow jest mistrzynią tajemnic. Nie dość, że aktorka wzięła cichy ślub, to jeszcze dopilnowała, by fotografie z uroczystości nie wyciekły do mediów. Teraz gwiazda pokazała pierwsze zdjęcie, po tym, jak powiedziała sakramentalne "tak.

Gwyneth Paltrow i Brad Falchuk są już małżeństwem. 46-letnia aktorka oraz producent filmowy wzięli ślub kościelny pod koniec września tego roku. Cała uroczystość odbyła się w tajemnicy przed mediami. Gwiazda "Iron Mana" dopiero teraz zdecydowała się pokazać pierwszą ślubną fotografię. 

Gwyneth Paltrow wyszła za mąż

Gwyneth Paltrow pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z ceremonii. Uwagę zwraca przede wszystkim skromna, ale jakże przepiękna, koronkowa suknia aktorki. 

Bajeczny jest też tył sukni, zwłaszcza wycięcie na plecach. 

Ślub i wesele były wyjątkowo skromne. Zaproszono 70 osób - tylko najbliższą rodzinę i przyjaciół par Gwyneth Paltrow i Brada Falchuka. 

CAMERON DIAZ I INNI GOŚCIE NA ŚLUBIE PALTROW. ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Samo przyjęcie było bardzo klimatyczne. Odbyło się w Hamptons, w domu aktorki. 

Gwyneth Paltrow i Brad Falchuk

Gwyneth Paltrow i Brad Falchuk poznali się w 2010 roku na planie serialu "Glee", którego Falchuk był producentem. Na początku tego roku Gwyneth Paltrow oficjalnie potwierdziła zaręczyny, nazywając Falchuka "przeznaczonym jej mężczyzną".

Aktorka znana również z filmu "Spider-Man: Homecoming"  w latach 2003-2015 była żoną Chrisa Martina. Paltrow z tego związku ma dwoje dziec - 14-letnią córkę Apple Blythe Alison oraz 12-letniego syna Mosesa Bruce'a Anthony'ego. 

AG 

Więcej o: