Maciej Musiał zagra w "Wiedźminie"! Pochwalił się w sieci. "Z radością potwierdzam, że dołączyłem do obsady"

Macieja Musiała spotkało ogromne wyróżnienie. Wystąpi w "Wiedźminie", którego wyprodukuje Netflix.

Netflix ogłosił rozpoczęcie zdjęć do serialu "Wiedźmin". Podano też kolejne osoby, które wystąpią w produkcji. W serialu wystąpi... Maciej Musiał! Będzie jedynym polskim aktorem w amerykańskiej produkcji.

Maciej Musiał zagra w "Wiedźminie"

Netflix udostępnił właśnie na Instagramie pierwsze zdjęcie Henry'ego Cavilla w roli Geralta z Rivii tuż przed rozpoczęciem zdjęć do serialu Wiedźmin na Węgrzech. Również aktor pochwalił się w sieci nagraniem, na którym możemy go zobaczyć w charakteryzacji.

Henry Cavill w roli Geralta. Jest pierwsze wideo z Wiedźminem Netflixa

Podano także kolejnych członków obsady. Wśród wielu światowych gwiazd znalazł się także Maciej Musiał, który świetną wiadomością podzielił się na Instagramie. Wystąpi jako Sir Lazlo. To nowa postać, która została stworzona na potrzeby serialu. Na razie nie wiadomo, kim dokładnie jest i jaka będzie jego rola w tej produkcji.

Z radością potwierdzam, że dołączyłem do obsady "Wiedźmina" - poinformował.
 

"Wiedźmin" - obsada

Kogo jeszcze zobaczymy na ekranie? Wystąpią: Eamon Farren jako Cahir, Joey Batey jako Jaskier, Lars Mikkelsen jako Stregobor, Royce Pierreson jako Istredd, Maciej Musiał jako Sir Lazlo, Wilson Radjou-Pujalte jako Dara oraz Anna Shaffer jako Triss. Pojawią się także Rebecca Benson (Marilka), Shane Attwooll (Nohorn), Luke Neal (Vyr), Matthew Neal (Nimir), Tobi Bamtefa (Danek), Sonny Serkis (Martin), Roderick Hill (Fletcher), Inge Beckmann (Aridea), Charlotte O'Leary (Tiffania), Natasha Culzac (Toruviel), Amit Shah (Torque), Tom Canton (Filavandrel).

Premiera "Wiedźmina" w 2019 roku. Pierwszy sezon będzie liczył 8 odcinków.

Nie możemy się doczekać, aż zobaczymy Maćka w tej produkcji. Wy też jesteście ciekawi, jak sobie poradzi?

MT