Dramat gwiazdy "Legalnej blondynki". Selma Blair cierpi na stwardnienie rozsianie. "Jestem niepełnosprawna, przewracam się"

Przykra wiadomość dla fanów Selmy Blair. Aktorka wyznała na Instagramie, że od 15 lat choruje na stwardnienie rozsiane.

Selma Blair to jedna z najciekawszych amerykańskich aktorek. 46-latka zadebiutowała jeszcze w latach 90., jednak prawdziwą sławę przyniósł jej udział w filmach "Legalna blondynka" oraz "Hellboy". Blair stroni od skandali. Jako jedna z nielicznych gwiazd Hollywood nie ingerowała też chirurgicznie w swój wygląd.

Selma Blair cierpi na ciężką chorobę

Niestety, życie aktorki nie jest usłane różami. Kobieta wyznała niedawno, że od 15 lat cierpi na stwardnienie rozsiane. Postanowiła powiedzieć o tym publicznie dopiero teraz, ponieważ choroba coraz bardziej utrudnia jej życie codziennie.

 
Jestem niepełnosprawna. Czasami upadam. Upuszczam rzeczy. Moja pamięć szwankuje, a lewa półkula mózgu myli kierunki. Ale dajemy radę - napisała na Instagramie.

Aktorka pracuje obecnie na planie nowego serialu Netflixa. We wzruszającym poście podziękowała ekipie za pomoc i wsparcie.

Wspaniała kostiumograf Allisa Swanson nie tylko projektuje ubrana dla mnie, ale też pomaga mi je przymierzyć. Ostrożnie wkłada moje nogi w spodnie, ściąga koszulki, zapina płaszcze i zawsze służy ramieniem, gdy tracę równowagę.

Oglądaliście filmy z Selmą Blair?

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o: