Kuba Wojewódzki dosadnie skomentował wyniki wyborów. "Goń się leszczu"

Kuba Wojewódzki niedługo po ogłoszeniu wyników wyborów samorządowych skomentował zwycięstwo Rafała Trzaskowskiego w walce na stanowisko prezydenta Warszawy. Oberwało się natomiast Patrykowi Jakiemu.

Kuba Wojewódzki nie należy do gwiazd, które kryją się ze swoim poglądami politycznymi. Tak było również tym razem. Dziennikarz na Facebooku skomentował wyniki wczorajszych wyników wyborów samorządowych i nie ukrywał swojego zadowolenia. 

Kuba Wojewódzki komentuje wyniki wyborów samorządowych 2018

Kuba Wojewódzki w mediach społecznościowych zachęcał do głosowania. Wpisów przypominających o nadchodzących wyborach nie zabrakło na jego Facebooku. 

Żeby Polska była...normalna - pisał Wojewódzki. 

Niedługo po ogłoszeniu wstępnych wyników wyborów samorządowych "Samozwańczy Król TVN" również zabrał głos i opublikował krótki, acz wymowny post:

Jaki piękny wieczór w Warszawie. Goń się leszczu! k.

Słowa te prawdopodobnie odnoszą się do wyników wyborów samorządowych i zwycięstwa Rafała Trzaskowskiego, którego według pierwszych sondaży poparło aż 54,1 procent głosujących. W ten sposób Trzaskowski bezkonkurencyjnie wygrał z Patrykiem Jakim (Zjednoczona Prawica), który uzyskał  30,9 procent głosów w walce o fotel prezydenta Warszawy.

Kuba Wojewódzki oceniony przez fanów

Post Kuby Wojewódzkiego nie pozostał bez echa. Szybko pojawiło się pod nim wiele komentarzy. 

Mistrz!!!
Super podsumowanie.

Nie wszystkim spodobał się jednak post showmana. 

Prawdziwy apolityczny dziennikarz, do tego niesamowicie kulturalny...
Żałosne...

A wy, co myślicie o tym, co napisał Kuba Wojewódzki o wyniku wyborów samorządowych?

Gwiazdy na wyborach samorządowych 2018

Kuba Wojewódzki był jedną z wielu znanych osób, które wybrały się na głosowanie w wyborach samorządowych 2018. Prócz niego w wyborach udział wzięli m.in. Dawid Podsiadło czy ciężarna Kasia Tusk z rodzicami. Ale nie wszyscy mieli takie wewnętrzne poczucie obowiązku obywatelskiego. Aktorka Kasia Cichopek została skrytykowana przez fanów za to, że w dniu wyborów chwaliła się wakacjami w Mediolanie. Koniecznie sprawdźcie, jakie były wyniki wyborów samorządowych 2018 w Polsce.

AG